plus minus gleich

logo kokis


11
lutego
2019

MISTRZOSTWA GONIĄDZA W TENISIE STOŁOWYM

Email Drukuj PDF

 

 

 

 

 

Tenisiści stołowi Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu 02.02.2019 r. uczestniczyli w Mistrzostwach Miasta i o Puchar Burmistrza Goniądza. W turnieju tym uczestniczyło trzech kolneńskich zawodników: skrzat Aleks Prusinowski i dwóch kadetów Patryk Chrzanowski i Szymon Prusinowski. Udział w tym turnieju to przede wszystkim realizacja celów szkoleniowych, sprawdzanie umiejętności i ich doskonalenie w konfrontacji z zawodnikami innych klubów z Białegostoku, Białobrzegów, Pisanicy, Grajewa i Goniądza. Startujący w tym turnieju kolneńscy zawodnicy nie stanęli jeszcze na podium, ale stoczyli po dwa zwycięstwa i w przegranych pojedynkach zbrakło rutyny z bardziej doświadczonymi zawodnikami. W sumie Aleks w kategorii klas I-IV wywalczył V miejsce ,Patryk VII i Szymon IX w kategorii gimnazjów.

 
06
lutego
2019

Ferie –czas odpoczynku, radości, zabawy

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

Na początku ferii pogoda nas nie rozpieszczała zawieje, mrozy, ślizgawice, dlatego, aby radośnie i aktywnie spędzić czas nie nudząc się, KOKiS dla wszystkich uczniów z terenu Kolna i okolic przygotował blok programowy dostosowany do potrzeb dzieci i młodzieży, w zależności od zainteresowań i wieku uczestników. Przez dwa tygodnie na obiektach sportowych odbywały się zajęcia, można było pływać, bawić się i grać pod okiem instruktorów. Jazda na rolkach , tory sprawnościowe, piłka nożna, wspinanie się po skałce lub udział w Zimowym Turnieju w Halową Piłkę Nożną to zajęcia na hali ,a na pływalni, w tym roku przez pierwszy tydzień ferii dzieciaki miały dodatkową „frajdę” wyżywając się na pływającym 19- metrowym torze przeszkód. Ponadto najmłodsi mogli doskonalić pływanie pod okiem instruktora. A wszystko to za jedyne 2,25 za godzinę, dzięki burmistrzowi, który w okresie ferii zimowych uczniom kolneńskich szkół podstawowych i gimnazjum udziela 50% zniżki. W związku z trwająca modernizacją budynku domu kultury zajęcia zostały przeniesione do obiektów sportowych. Pierwszy tydzień ferii to czas muzyki, gry na instrumentach i karaoke, oczywiście były też tańce, zabawy i wspólne śpiewanie. Drugi tydzień to zabawy tematyczne np. „ Zabawa z językiem polskim”, „Kocham Cię Kolno” „ Zabawa z plastyką”, czy „ Znam tę melodię”. Jak widać, kto chciał wybór miał spory, a kto nie skorzystał niech żałuje. Po feriach świat się nie kończy, zapraszamy chętnych do gry w sekcji tenisa stołowego, sekcji szachowej ,doskonalenia pływania w szkółkach czy gry w drużynie piłkarskiej lub po prostu przyjść i popływać w basenie. Czekamy na Was. KOKiS.

 

 
05
lutego
2019

Miejska Halowa Liga 2018/19 rozstrzygnięta

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

Jak zwykle, tradycji stało się zadość i analogicznie do ubiegłego roku, kto zostanie zwycięzcą VIII edycji Miejskiej Ligi Halowej organizowanej przez KOKiS, nie było wiadomo do decydującego meczu Agrocentrum –Mlekpol. Wcześniej typowani do zwycięstwa Drewniacy przegrali niefortunnie z Niebieskimi (0-1). Dało to niesamowitą okazję dla Agrocentrum w walce o I miejsce w tej edycji. Po bardzo widowiskowym meczu z Mlekpolem, Agrocentrum strzela 2 gole i wygrywa (2-0) i w tym momencie wszystko stało się jasne. Po czterokrotnym kolejnym zwycięstwie zespół Drewniaków musiał zadowolić się 2 miejscem. Tuż za Drewniakami na trzeciej pozycji znalazła się drużyna In-Kolu zdobywając 19 punktów, tyle samo co poprzednicy. W klasyfikacji na króla strzelców najlepszym okazał się Patryk Hałaburda, który strzelił podczas rozgrywek 14 goli. Pozostałe wyniki ranking strzelców bramek w załączonej poniżej tabeli. Zwycięskim drużynom, puchary oraz medale wręczali dyrektor KOKiS Alicja Szymańska i Burmistrz Miasta Kolno Andrzej Duda. Podsumowując, nas jako organizatorów cieszy ilość drużyn biorących udział w turnieju, godny jest również poziom gry drużyn o czy zawsze mówią nam przyjezdne drużyny ( Łomża, Pisz) oraz zawsze pełne trybuny kibiców. W ten sposób od października do lutego 150 zawodników miało zapewnione aktywnie spędzone wieczory, a kibice mnóstwo emocji do ostatnich minut trwania Ligi. Dziękujemy sędziom za niezależne, obiektywne sędziowanie, choć czasami emocje brały górę. Zawodnikom za zaangażowanie i grę fair play. Do zobaczenia za rok.

W tym roku zagrało 10 zespołów : LZS Team, Mlekpol, In-Kol, Drewniaki, Trzynasty, Niebiescy , Pogotowie, Agrocentrum, Micek, Black& White.

 

Tabela rozgrywek kolejność na zakończenie MHLPN KOKiS

Więcej…
 
29
stycznia
2019

KOKIS ZAPRASZA

Email Drukuj PDF

 
15
stycznia
2019

Ruszyła liga…

Email Drukuj PDF

Po świątecznym przestoju 13 stycznia br. ruszyła halowa liga piłki nożnej KOKiS. Jak obserwowaliśmy mecze toczyły się na wyrównanym poziomie, zanotowaliśmy dwa remisy. W większości meczów wygrywali faworyci. Cieszy fakt, że Micek zdobył pierwszy punkt remisując z Pogotowiem. Ogólnie padło 11 bramek w pięciu spotkaniach. Jak widać zawodnicy po dłuższej przerwie dopiero zaczynają się rozkręcać. Sędziowie ukarali czerwoną kartką za niesportowe zachowanie zawodnika Trzynastego.

Czekamy na następne spotkania i jak zawsze zapraszamy kibiców w niedziele o godz. 17.00

Więcej…
 
15
stycznia
2019

Noworoczny turniej szachowy

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

Tradycyjnie w styczniu KOKiS organizuje Noworoczny Turniej Szachowy. Tegoroczny odbył się w niedzielę 13 stycznia. Do tej królewskiej gry przystąpiło 16 zawodników w trzech kategoriach wiekowych tj., : kl.0 - III , kl. IV - VIII oraz dorośli. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali Krzysztof Sokołowski i Jan Żubrowski. Puchary w swoich kategoriach wiekowych zdobyli: Aleks Nadolny (SP nr 1), Michał Modzelewski (SP Kąty), wśród dorosłych zwyciężył Andrzej Rutkowski. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali okolicznościowe dyplomy oraz upominki ufundowane przez Burmistrza Miasta Kolno, oraz KOKiS.

 
02
stycznia
2019

Powitanie Nowego Roku w Kolnie

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

Organizatorami plenerowego powitania Nowego Roku 2019, byli Burmistrz Miasta Kolno i Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. Już od godziny 22:00 przy stadionie miejskim w Kolnie, zabawę rozkręcał Zespół "Bonit". Skoczna muzyka do tańca towarzyszyła uczestnikom zabawy sylwestrowej do samego końca. Tradycyjnie od lat życzenia noworoczne dla zebranych wygłosił Burmistrz Miasta Kolno. Oczywiście nie zabrakło lampki szampana dla bawiących się w tą wyjątkową noc. Dodatkową atrakcją niewątpliwie był pokaz fajerwerków, przez kilkanaście minut niebo nad miastem było rozświetlone kolorowymi wystrzałami.

 

 
17
grudnia
2018

Kolejny wygrany konkurs wokalistek z KOKiS

Email Drukuj PDF

Agnieszka Osiecka wciąż w nas żyje! Z ogromną przyjemnością informujemy, że w piątek 14 grudnia odbył się I Ogólnopolski Konkurs Piosenki Agnieszki Osieckiej w Kętrzynie, podczas którego nasze młode wokalistki Julia Rydelek i Natalia Świeczkowska wywalczyły zaszczytne I i ll miejsce, pokonując ponad 20 uczestników w kategorii 10-14 lat. Od rana do późnych godzin wieczornych trwały wokalne prezentacje przeszło 50 wykonawców rywalizujących w trzech kategoriach wiekowych. Niezapomniane wrażenia, niezwykle twórcze miejsce, nowe doświadczenie. Śmiało można stwierdzić, że wokalistów Osiecka oczarowała, rozkochała i artystycznie rozwinęła. Ogrom wzruszeń towarzyszył uczestnikom i ich opiekunom podczas dwóch etapów przesłuchań. Wokalistki z KOKiS, okazały się absolutnymi pretendentkami do głównych nagród. Mimo filigranowej postawy Julka wykazała się niezwykłym profesjonalizmem, wrażliwością i wielkim głosem, który wprost oczarował jury i zgromadzoną podczas przesłuchań i na Koncercie Finałowym publiczność. Julia zdobyła l miejsce interpretacją piosenki 'Sama chciała'! Natalia wykonała utwór „Cyrk nocą”, wzbudzając podziw słuchaczy niezwykle dojrzałą jak na czternastolatkę interpretacją i oryginalną barwą głosu. Natalia zdobyła ll miejsce oraz nagrodę specjalną Starosty Kętrzyńskiego „Weekend dla dwojga w hotelu Ognisty Ptak”! Opiekę artystyczną nad młodymi artystkami sprawuje Anna Podeszwik. W czasie konkursu wokalistkom akompaniował Paweł Podeszwik.

 

ZAPOWIEDZI IMPREZ KOKiS:KOLNEŃSKIE DZIEWCZYNY

Z PLUSEM koldz

ORKIESTRA I MAŻORETKI

            MAŻORETKI

MAŻORETKI FOTO

 

 

  MIEJSKA ORKIESTRA DĘTA

orkiestra

Grafiki zajęć:

 

Grafik zajęć kulturalnych:

grafik 

Grafik zajęć sportowych:

GRAFIK

 

Obejrzyj nasze nagrania!
KOKiS YouTube

 

Wyszukaj w serwisie...

Kliknij...


Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
Odsłon : 899599

BIP KOKiS

 BIP