plus minus gleich

logo kokis


22
lutego
2018

MISTRZOSTWA KOLNA W PŁYWANIU 24.02.2018 r.

Email Drukuj PDF

REGULAMIN

Więcej…
 
21
lutego
2018

ZIMOWY TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO

Email Drukuj PDF

REGULAMIN TURNIEJU

Więcej…
 
20
lutego
2018

Taniec Zwycięstwa….

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

VII edycja MHLPN dobiegła końca. Oficjalnie w sobotę 17 lutego rozegrano ostatni mecz, który zadecydował o kolejności miejsc w tegorocznych rozgrywkach. Do ostatniej sekundy turnieju In-Kol walczył z Agrocentrum o trzecie miejsce, tylko wygrana In-Kolu gwarantowała mu miejsce na podium. Mecz zakończył się remisem 1:1, automatycznie trzecie miejsce przypadło dla Uniglasu Łomża. Drugie miejsce wywalczył Trzynasty tracąc 3 punkty do drużyny zwycięzców. Drewniaki, już po raz piąty wygrywają w MHLPN KOKiS, w tym 4 kolejne zwycięstwa z rzędu. Królem strzelców po raz drugi został zawodnik Uniglasu- Michał Pardo strzelając 31 bramek. W rozgrywkach toczyło boje 14 drużyn, debiutowało cztery nowe zespoły: KS Sonarol, Micek, Petunie, Mrówka Kolno. Puchar za „SUPER DEBIUT” ufundowała firma „Dako” państwa Kosowskich, a trafił do Sonarola, który uplasował się na 4 pozycji w tabeli po zwycięskim meczu z Mickiem. Podsumowując turniej możemy stwierdzić, że ok. 200 zawodników przez trzy miesiące w każdą niedziele toczyło boje o miano najlepszej drużyny. Na trybunach i boisku towarzyszyło wszystkim dużo emocji, a kto zwycięży nie wiadomo było prawie do końca rozgrywek. Duża ilość kibiców dopingujących grającym, jak było widać liga cieszy się dużym powodzeniem wśród zawodników jak i kibiców. Puchary i pamiątkowe medale w imieniu burmistrza Miasta Kolno wręczył zwycięskim drużynom Przewodniczący Rady Miasta Kolno pan Mieczysław Śniadach. Taniec zwycięstwa Drewniaków zakończył turniej. Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy zawodnikom za ambicje i piękne widowisko . Osobne podziękowania dla sędziów turnieju za wyrozumiałość i gaszenie emocji. Dziękujemy i do zobaczenia za rok.

Więcej…
 
14
lutego
2018

Utrzymali prowadzenie …

Email Drukuj PDF

W meczu, który decydował o kolejności w tegorocznej lidze Drewniki , po bardzo wyrównanej grze w pierwszej połowie z Uniglassem i zdecydowanej przewadze w drugiej, zwyciężyli 4:0, w przypadku wygranej drużyny z Łomży, duże szanse na zwycięstwo miał Trzynasty, niestety po 9 kolejnych zwycięstwach, w tym wygranej z liderem, niespodziewanie uległa zespołowi KS Turośl przegrywając 2:0. Przed Trzynastym następne wyzwanie, musi wygrać mecz z Bez nazwy, by utrzymać miejsce na podium. Wielka szansa również przed Mickiem, jeżeli wygra z Sonarolem ma szanse na miejsce w trójce. Zawodnicy coraz bardziej zmęczeni, spada frekwencja w zespołach, w sobotę 17 lutego zakończenie ligi, jak widać, może czekać nas kilka niespodzianek, lecz do końca rozgrywek pozostaje kilka niewiadomych.

Zapraszamy w sobotę 17 lutego br. na uroczyste podsumowania tegorocznej ligi.

Więcej…
 
12
lutego
2018

Miłość nie liczy lat

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

11 lutego w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu wystąpiły Kolneńskie Dziewczyny z Plusem. Tym razem program kabaretu pod nazwą „Miłość nie liczy lat” dedykowany był wszystkim zakochanym w różnym wieku. Jak zwykle program naszych artystów zadowolił ich wierną rzeszę odbiorców, która wypełniła do ostatniego miejsca salę widowiskową. Dobry humor w skeczach, przeplatany wiązankami piosenek o życiu i miłości w scenerii sali kawiarnianej. Gościnie w programie uczestniczyli Kasia i Kuba, którzy swoim tańcem dodali klimatu i nastroju w poszczególnych utworach. Kolneńskie Dziewczyny z Plusem już od kilku lat bawią nas swoim humorem, dając nam widzom zastrzyk pozytywnej energii.

 
05
lutego
2018

Bal Baśni 2018

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

Tradycyjnie na zakończenie ferii zimowych w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu, organizowany jest bal dla najmłodszych mieszkańców miasta. Jak co roku na „Balu Baśni” tłumnie zjawiają się księżniczki, czarownice, piraci i inne postacie z komiksów i bajek. Wspaniała zabawa dzieci i ich rodziców, wspólne spędzenie czasu to jeden z celów tej tanecznej imprezy. W tym roku dołączyli do naszej zabawy pracownicy Hufca Pracy w Kolnie, którzy malowali twarze naszym uroczym przebierańcom. Konkursy i zabawy taneczne prowadzili instruktorzy KOKiS.

 
29
stycznia
2018

Czas ferii w KOKiS na sportowo

Email Drukuj PDF

Za oknami jak nie deszcz, to zawieja, pogoda w kratkę. Ruszyły ferie i trzeba coś z wolnym czasem zrobić, dlatego w tym okresie KOKiS proponuje dla młodzieży szkolnej wiele atrakcji zarówno kulturalnych jak i sportowych. Obiekty sportowe dają możliwość zorganizowania cyklicznych zajęć, zarówno na hali jak i na pływali. Pod okiem instruktorów w minionym tygodniu dzieci grały, bawiły się i pływały . W poniedziałek i środę kilkanaście osób bawiło się i przechodziło testy w ramach sprawdzianu Turbo Kozak czyli slalomy, przeskoki ,przewroty, strzały na bramkę itp.. We wtorek, środę i czwartek działała Akademia pływania dla dzieci chcących nauczyć się pływać lub doskonalić styl . W piątek można było powspinać się na skałce, tym razem przyszło ponad 30 osób i wyjątkowo wspinanie trwało ponad 3 godziny przy asyście 3 instruktorów. Wtorki i czwartki są zarezerwowane dla miłośników Rolkomani w godzinach 10.00-12.00 sympatycy rolek maja do dyspozycji całą halę. Na zajęcia przychodzi ok. 50 uczestników, którzy bawiąc się doskonalą swoją pasję. Od 12.00 do 14.00 od poniedziałku do piątku w posiadanie halę sportową biorą szkółki piłkarskie, zawodnicy z klubu Orła i KOKiS-u. Pierwszy tydzień ferii zleciał „jak z bicza strzelił”, zauważyliśmy, że na zajęcia przychodzi dużo najmłodszych dzieci i co nas bardzo cieszy w przeważającej części są to dziewczynki, które startują w wielu konkurencjach dorównując chłopcom. Zapraszamy na obiekty sportowe wszystkich uczniów lubiących pływać w ferie i wakacje za godzinę pływania płacimy tylko 2,25 zł. Przed nami następny tydzień ferii, zaczynamy turniejem drużyn osiedlowych. Wszystkich chętnych zapraszamy na obiekty sportowe. Więcej informacji na stronie KOKiS.

 
28
stycznia
2018

„Królowa Śniegu" w KOKiS

Email Drukuj PDF

26 stycznia  2018 r. w kawiarni Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu gościliśmy aktorów z Teatru Art Re z Krakowa. Tym razem dzieci mogły zobaczyć adaptację jednej z najbardziej znanych baśni H.Ch. Andersena „Królowa Śniegu". Przedstawienie w wykonaniu młodych artystów z Krakowskiego Studia Teatralnego, aktywizowało widzów do wspólnej zabawy i współtworzenia dobrze znanej dzieciom historii Kaja i Gerdy. Aktorzy  angażowali siedzące na widowni dzieci do udziału w spektaklu. Dobra zabawa, barwne kostiumy i piękna scenografia to wszystko było bogatą oprawą tej przepięknej bajki. Przedstawienie teatralne to jedna z wielu propozycji KOKiS, na dobre spędzenie czasu przez dzieci podczas ferii zimowych.

 
26
stycznia
2018

Miss i Mister wybrani

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

Kolneńscy seniorzy uczcili Dzień Babci i Dziadka wyborami MISS BABCI i MISTER DZIADKA 2018. Do rywalizacji o ten tytuł przystąpiło 10 pań i 2 panów. W pierwszej odsłonie uczestniczki i uczestnicy prezentowali się w strojach dotyczących ich zawodu, marzeń, np. kim chcieliby zostać. Pojawiły się więc: pielęgniarka, handlarka, gospodynie domowe, Antoni, ksiądz Mateusz, hipisi itd. Ponadto uczestnicy musieli wykazać się w konkurencji sprawnościowej (panie w tańcu o krzesło, panowie - wykonaniu wachlarzyka), oraz wiedzy (liczyła się znajomość przysłów). W drugiej odsłonie kandydatki i kandydaci prezentowali się w strojach wieczorowych. Jurorzy konkursu mieli bardzo trudne zadanie kogo wybrać na Miss i Mistera z grona tak miłych i sympatycznych uczestników. Ostatecznie Miss Babcia 2018 została p. Wanda Skaradzińska, tytuł Mister Dziadka 2018 zdobył p. Henryk Ptak. Natomiast Miss Publiczności została p. Zofia Górska. Wszyscy uczestnicy Konkursu zostali uhonorowani upominkami ufundowanymi przez organizatora Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. Gratulujemy seniorom odwagi i pomysłowości. Tak trzymać.

 

ZAPOWIEDZI IMPREZ KOKiS:


KOLNEŃSKIE DZIEWCZYNY

Z PLUSEM koldz

ORKIESTRA I MAŻORETKI

            MAŻORETKI

MAŻORETKI FOTO

 

 

  MIEJSKA ORKIESTRA DĘTA

orkiestra

Grafiki zajęć:

 

Grafik zajęć kulturalnych:

grafik 

Grafik zajęć sportowych:

GRAFIK

 

Obejrzyj nasze nagrania!
KOKiS YouTube

 

Wyszukaj w serwisie...

Kliknij...


Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 
Odsłon : 776602

BIP KOKiS

 BIP