plus minus gleich

logo kokis


15
marca
2018

Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu, zaprasza do udziału.

Email Drukuj PDF

Wzorem lat ubiegłych zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Wielkanocne Rozmaitości” organizowanym przez Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu.

Cele konkursu:

Propagowanie wśród dzieci i młodzieży dziedzin sztuki ,oraz pielęgnowanie tradycji ludowej.

Temat prac:

Palma Wielkanocna, Pisanka, Kartka Świąteczna.

Technika prac dowolna.

Prace oceniane będą w trzech kategoriach wiekowych 5-8 lat,9-13 i od lat 14, termin nadsyłania prac upływa 29 marca br.

Ocena prac i ogłoszenie wyników konkursu oraz otwarcie wystawy pokonkursowej nastąpi do 31.03.2018r.

Więcej…
 
09
marca
2018

Kobiety Polskiej Piosenki w KOKiS

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

Kobiety Polskiej Piosenki to tytuł koncertu, który odbył się 8 marca w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu. Publiczność mogła usłyszeć znane przeboje polskiej piosenki w wykonaniu Katarzyny Trepanowskiej, Gabrieli Konopka, Eryka Mroczko, Aleksandry Cudnik, Natalii Święczkowskiej, Anny Niebrzydowskiej, Ewy Kodłubajskiej, Natalii Brzostowskiej i Anny Podeszwik, z towarzyszeniem zespółu „ Smoothni”. W klimat koncertu wprowadziła wszystkich Kayah, która specjalnie na ten miły wieczór nagrała spot powitalny z pozdrowieniami dla wykonawców i publiczności. Wspaniałe utwory polskiej piosenki w znakomitym wykonaniu i dobrej oprawie wizualnej, złożyły się na niezapomniany muzyczny wieczór z okazji Dnia Kobiet. Miłym akcentem tego dnia już tradycyjnie od wielu lat, było wręczanie kwiatów przez Burmistrza Miasta Andrzeja Dudę w towarzystwie panów pracujących w KOKiS wszystkim kobietom z okazji ich święta.

 
09
marca
2018

INFORMUJEMY

Email Drukuj PDF

INFORMUJEMY- że od 15 marca 2018 r. kryta pływalnia KOKiS, będzie nieczynna do odwołania

w związku z realizacją projektu w ramach dotacji z Ministerstwa Sportu i Turystyki

pt. „PRZEBUDOWA BUDYNKU KRYTEJ PŁYWALNI W ZAKRESIE WYKONANIA WANNY JACUZZI I WODNEGO PLACU ZABAW

 

 

W KOLNIE PRZY UL. M. DĄBROWSKIEJ 4”

Dyrektor KOKiS

 

 

 
08
marca
2018

Uroczyste otwarcie wystawy "Ciało, światło zmysły"

Email Drukuj PDF

7 marca w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu, odbył się wernisaż wystawy Zbigniewa Brzezińskiego pt. „Ciało, światło i zmysły”. Wystawa pokazuje piękno ciała ludzkiego w formacie makro, przy zastosowaniu gry światła. Ciało człowieka składa się z podobnych elementów, t.j. skóra, mięśnie, włosy, które odróżniają nas od pozostałych ziemskich gatunków. Za pomocą światła skierowanego pod odpowiednim kątem, tę „standardowość budowy” można przedstawić jako niesamowite, piękne, niekiedy zachwycające i tajemnicze obrazy. Na fotografiach prezentowane są części ciała ludzkiego stopa, dłoń, tors, plecy, ale każdy odwiedzający wystawę widzi zupełnie coś innego, coś co pobudza jego wyobraźnia. Zapraszamy do obejrzenia wystawy w kawiarni KOKiS.

 
06
marca
2018

Turniej tenisa na hali KOKiS

Email Drukuj PDF

Po raz szósty Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu gościł sympatyków tenisa ziemnego, którzy zmierzyli się w dniach 3-4 marca 2018 na hali sportowej. Turniej zgromadził na starcie szesnastu zawodników z Łomży, Zambrowa, Ostrołęki, Elbląga Łysych i Pisza. Mecze okazały się bardzo wyczerpujące, walka o wejście do następnej rundy rozgrywek nie była łatwa. Po długich i zaciętych bojach finałowych, pierwsze miejsce zajął Chmielewski Marcin (Pisz), który w finale zmierzył się z Mazuch Mirosław (Łyse), trzecie miejsce zajął Murach Piotr (Ostrołęka), a czwarte przypadło Sokołowskiemu Robertowi ( Łomża). Dyrektor Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu Alicja Szymańska, wręczając puchary, podziękowała zawodnikom za efektowną grę. Należy podkreślić, iż turniej przebiegał w bardzo miłej atmosferze. Organizatorzy turnieju dziękują wszystkim uczestnikom i zapraszają za rok.

Więcej…
 
26
lutego
2018

Mistrzostwa Kolna w pływaniu - KOKiS 24-02-2018 r.

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

Przy pełnych trybunach kibiców (głównie rodziców ) rywalizowali zawodnicy w kolejnych Mistrzostwach Kolna w Pływaniu, organizowanych przez KOKiS. W tym roku co bardzo cieszy, wystartowali zawodnicy z powiatu Kolno oraz z Łomży i Pisza, zarówno w kategoriach dla najmłodszych jak i w tych dla starszych, tym samym podnosząc rangę naszej imprezy. Pływacy rywalizowali w 36 kategoriach ,w których wystartowały 162 osoby, wręczyliśmy 108 medali zwycięzcom. Padło kilka dobrych wyników. Cieszy, że tak dużo startuje dzieci najmłodszych, ale smuci mała ilość startujących od gimnazjum w „górę”. Medale zwycięzcom wręczała dyrektor KOKiS Alicja Szymańska oraz sędzia główny zawodów Zbigniew Bohuszko. Organizatorzy dziękują nauczycielom w-f, za sędziowanie i pomoc w przeprowadzeniu zawodów pływackich.

Więcej…
 
20
lutego
2018

Taniec Zwycięstwa….

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

VII edycja MHLPN dobiegła końca. Oficjalnie w sobotę 17 lutego rozegrano ostatni mecz, który zadecydował o kolejności miejsc w tegorocznych rozgrywkach. Do ostatniej sekundy turnieju In-Kol walczył z Agrocentrum o trzecie miejsce, tylko wygrana In-Kolu gwarantowała mu miejsce na podium. Mecz zakończył się remisem 1:1, automatycznie trzecie miejsce przypadło dla Uniglasu Łomża. Drugie miejsce wywalczył Trzynasty tracąc 3 punkty do drużyny zwycięzców. Drewniaki, już po raz piąty wygrywają w MHLPN KOKiS, w tym 4 kolejne zwycięstwa z rzędu. Królem strzelców po raz drugi został zawodnik Uniglasu- Michał Pardo strzelając 31 bramek. W rozgrywkach toczyło boje 14 drużyn, debiutowało cztery nowe zespoły: KS Sonarol, Micek, Petunie, Mrówka Kolno. Puchar za „SUPER DEBIUT” ufundowała firma „Dako” państwa Kosowskich, a trafił do Sonarola, który uplasował się na 4 pozycji w tabeli po zwycięskim meczu z Mickiem. Podsumowując turniej możemy stwierdzić, że ok. 200 zawodników przez trzy miesiące w każdą niedziele toczyło boje o miano najlepszej drużyny. Na trybunach i boisku towarzyszyło wszystkim dużo emocji, a kto zwycięży nie wiadomo było prawie do końca rozgrywek. Duża ilość kibiców dopingujących grającym, jak było widać liga cieszy się dużym powodzeniem wśród zawodników jak i kibiców. Puchary i pamiątkowe medale w imieniu burmistrza Miasta Kolno wręczył zwycięskim drużynom Przewodniczący Rady Miasta Kolno pan Mieczysław Śniadach. Taniec zwycięstwa Drewniaków zakończył turniej. Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy zawodnikom za ambicje i piękne widowisko . Osobne podziękowania dla sędziów turnieju za wyrozumiałość i gaszenie emocji. Dziękujemy i do zobaczenia za rok.

Więcej…
 
12
lutego
2018

Miłość nie liczy lat

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

11 lutego w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu wystąpiły Kolneńskie Dziewczyny z Plusem. Tym razem program kabaretu pod nazwą „Miłość nie liczy lat” dedykowany był wszystkim zakochanym w różnym wieku. Jak zwykle program naszych artystów zadowolił ich wierną rzeszę odbiorców, która wypełniła do ostatniego miejsca salę widowiskową. Dobry humor w skeczach, przeplatany wiązankami piosenek o życiu i miłości w scenerii sali kawiarnianej. Gościnie w programie uczestniczyli Kasia i Kuba, którzy swoim tańcem dodali klimatu i nastroju w poszczególnych utworach. Kolneńskie Dziewczyny z Plusem już od kilku lat bawią nas swoim humorem, dając nam widzom zastrzyk pozytywnej energii.

 
05
lutego
2018

Bal Baśni 2018

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

Tradycyjnie na zakończenie ferii zimowych w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu, organizowany jest bal dla najmłodszych mieszkańców miasta. Jak co roku na „Balu Baśni” tłumnie zjawiają się księżniczki, czarownice, piraci i inne postacie z komiksów i bajek. Wspaniała zabawa dzieci i ich rodziców, wspólne spędzenie czasu to jeden z celów tej tanecznej imprezy. W tym roku dołączyli do naszej zabawy pracownicy Hufca Pracy w Kolnie, którzy malowali twarze naszym uroczym przebierańcom. Konkursy i zabawy taneczne prowadzili instruktorzy KOKiS.

 
29
stycznia
2018

Czas ferii w KOKiS na sportowo

Email Drukuj PDF

Za oknami jak nie deszcz, to zawieja, pogoda w kratkę. Ruszyły ferie i trzeba coś z wolnym czasem zrobić, dlatego w tym okresie KOKiS proponuje dla młodzieży szkolnej wiele atrakcji zarówno kulturalnych jak i sportowych. Obiekty sportowe dają możliwość zorganizowania cyklicznych zajęć, zarówno na hali jak i na pływali. Pod okiem instruktorów w minionym tygodniu dzieci grały, bawiły się i pływały . W poniedziałek i środę kilkanaście osób bawiło się i przechodziło testy w ramach sprawdzianu Turbo Kozak czyli slalomy, przeskoki ,przewroty, strzały na bramkę itp.. We wtorek, środę i czwartek działała Akademia pływania dla dzieci chcących nauczyć się pływać lub doskonalić styl . W piątek można było powspinać się na skałce, tym razem przyszło ponad 30 osób i wyjątkowo wspinanie trwało ponad 3 godziny przy asyście 3 instruktorów. Wtorki i czwartki są zarezerwowane dla miłośników Rolkomani w godzinach 10.00-12.00 sympatycy rolek maja do dyspozycji całą halę. Na zajęcia przychodzi ok. 50 uczestników, którzy bawiąc się doskonalą swoją pasję. Od 12.00 do 14.00 od poniedziałku do piątku w posiadanie halę sportową biorą szkółki piłkarskie, zawodnicy z klubu Orła i KOKiS-u. Pierwszy tydzień ferii zleciał „jak z bicza strzelił”, zauważyliśmy, że na zajęcia przychodzi dużo najmłodszych dzieci i co nas bardzo cieszy w przeważającej części są to dziewczynki, które startują w wielu konkurencjach dorównując chłopcom. Zapraszamy na obiekty sportowe wszystkich uczniów lubiących pływać w ferie i wakacje za godzinę pływania płacimy tylko 2,25 zł. Przed nami następny tydzień ferii, zaczynamy turniejem drużyn osiedlowych. Wszystkich chętnych zapraszamy na obiekty sportowe. Więcej informacji na stronie KOKiS.

 

ZAPOWIEDZI IMPREZ KOKiS:


 

 

 

KOLNEŃSKIE DZIEWCZYNY

Z PLUSEM koldz

ORKIESTRA I MAŻORETKI

            MAŻORETKI

MAŻORETKI FOTO

 

 

  MIEJSKA ORKIESTRA DĘTA

orkiestra

Grafiki zajęć:

 

Grafik zajęć kulturalnych:

grafik 

Grafik zajęć sportowych:

GRAFIK

 

Obejrzyj nasze nagrania!
KOKiS YouTube

 

Wyszukaj w serwisie...

Kliknij...


Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Odsłon : 794834

BIP KOKiS

 BIP