plus minus gleich

logo kokis


22
lutego
2017

Półmetek II rundy Miejskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej

Email Drukuj PDF

liga fot

 Jesteśmy po piątej kolejce II rundy rozgrywek MLHPN, liderem nadal pozostaje UniGlass z Łomży, który zgromadził 42 punkty. Tuż za nimi znajduje się drużyna  Drewniaków z 39 pkt. na trzeciej pozycji pomimo ostatniej porażki z Nielotami  zostaje In-kol. W tabeli Króla strzelców prowadzi z dużą przewagą Michał Pardo z sumą 37 bramek, za nim jest Kamil Świderski (19 bramek ) i Jakub Gutowski  z Piotrem Nerko (po 15 bramek). Zostało sześć kolejek do zakończenia turnieju emocje nie opuszczają zarówno zawodników jak i licznie zgromadzonych kibiców. Przypominamy, rozgrywki odbywają się w każdą niedziele od godziny 17.00 na hali KOKiS. Zapraszamy!

 

Uniglass – 13 Posterunek  3:1Michał Pardo – 2 bramki, Tomasz Jakubiak – samobójcza

Nieloty – Inkol  3:2Paweł Ałajko, Łukasz Kozioł, Dawid Banach – Artur Bikowski – 2bramki

Drewniaki – Bez nazwy  4:1Dariusz Kaczmarczyk, Łukasz Sadowski, Konrad Borawski, samobójcza – Robert Krzywda

Prezesi – Agrocentrum  1:1Łukasz Lidacki – Damian Kuraś

Mlekpol – Albatros  4:1Piotr Dąbkowski – 2, Przemysław Bagiński, Marek Dąbkowski – Norbert Bogdański

UKS Trójkąt – Pogotowie 2:1Michał Kowalczyk, Robert Wojciechowski – Marcin Nerko

 

Więcej…
 
20
lutego
2017

Koncertowo w KOKiS

Email Drukuj PDF

universe (Kopiowanie)

Galeria Foto.

Koncertowo w miesiącu lutym na scenie Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu. Tym razem wystąpił przed kolneńską publicznością lider zespołu „Universe” Henryk Czich. W programie koncertu znalazły się takie przeboje jak „Głupia Żaba”, „Tyle chciałem Ci dać”, „Tacy Byliśmy”, czy „Mr. Lennon”. Piosenki dobrze znane i lubiane przez szeroką rzeszę fanów zespołu, którzy wspólnie z wokalistą śpiewali te znane przeboje. Ciepły klimat piosenek, bardzo dobrze przyjęty występ nagrodzony brawami na stojąco przez wypełnioną do ostatniego miejsca salę widowiskową, świadczą o dużym zainteresowaniu tego typu występami. Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu wychodząc naprzeciw naszym mieszkańcom zaprasza na następny koncert już 23 kwietnia, tym razem wystąpi Alicja Majewska z towarzyszeniem Włodzimierza Korcza.

 
20
lutego
2017

Zimowy Halowy Turniej Tenisa 2017

Email Drukuj PDF

Zimowy Halowy Turniej Tenisa 2017

Galeria Foto.

Po raz piaty KOKiS gościł sympatyków tenisa ziemnego, którzy zmierzyli się 18-19 lutego br. na hali sportowej. Turniej zgromadził na starcie szesnastu zawodników z Łomży, Zambrowa, Ostrołęki, Elbląga, Łysych i Kolna. Mecze okazały się bardzo wyczerpujące, walka o wejście do następnej fazy rozgrywek nie była łatwa. Po długich i zaciętych bojach finałowych, pierwsze miejsce zajął Bułkowski Krzysztof (Łomża), który w finale zmierzył się z Czapskim Konradem (Ostrołęka ), trzecie miejsce zajął Adam Gumoliński, a czwarte przypadło Mirosławowi Mazuchowi ( Łyse). Jedyny zawodnik z Kolna Łukasz Długozima, po bardzo wyrównanym meczu odpadł z turnieju w fazie eliminacji. Należy podkreślić, iż Karol Bikowski i Zdzisław Żołowicz, byli mieszkańcy Kolna, już od 5 lat startują w naszym turnieju, a po raz pierwszy w tym roku do ich grona dołączył pochodzący również z Kolna Świderski Sławomir (Elbląg), który potwierdził swój udział w kolejnych tenisowych zawodach. Dekoracji zwycięzców dokonała dyrektor KOKiS Alicja Szymańska. Wręczając pamiątkowe dyplomy i puchary, podziękowała zawodnikom za piękną i efektowną grę. Należy podkreślić, iż turniej przebiegał w bardzo przyjacielskiej i miłej atmosferze. Organizatorzy turnieju dziękują wszystkim uczestnikom i zapraszają za rok.

 
13
lutego
2017

Energetyczny Koncert Złotych Przebojów Zespołu ABBA

Email Drukuj PDF

abba2 (Kopiowanie)

Galeria Foto.

Emocje wciąż żywe. Moc wrażeń, wzruszeń, radości i doskonale spędzony weekendowo- walentynkowy wieczór dla tych, którzy wybrali się na koncert Złotych Przebojów Zespołu ABBA. Zespół dziesięciu wokalistek z zespołu „Niebieskie Migdały” działającego w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu pod opieką Anny Podeszwik, oraz zaprzyjaźnieni instrumentaliści: Bartłomiej Leszczyński (gitara basowa), Jan (Janio) Górski (gitara elektryczna), Marcin (Margo) Bienias (perkusja) oraz Paweł Podeszwik (instrumenty klawiszowe) stworzyli muzyczny projekt, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Nie zabrakło tak wielkich przebojów jak „Super trouper”, „ Honey, honey”, czy porywajacego do tańca „Dancing Queen”, albo „Mamma mia”. Wspólny występ tych formacji, to nowe doświadczenie i ciekawy eksperyment muzyczny. Publiczność została „wkręcona” w taneczne klimaty lat siedemdziesiątych do tego stopnia, że nie wyczuwało się dystansu między artystami na scenie, a przybyłymi na koncert gośćmi. Oba zespoły łączy zamiłowanie do muzyki. Zespół wokalny tworzą dziewczyny i kobiety dla których śpiew i muzyka są pasją, sposobem na odreagowanie stresów, chwilą wytchnienia i pomysłem na życie. W ten sposób realizują się i stale rozwijają. Występujące zespoły nie spodziewały się podwójnych bisów, owacji na stojąco i tak ciepłego przyjęcia przez kolneńską publiczność.

W koncercie udział wzięli: Beata Konopka, Katarzyna Trepanowska, Gabrysia Konopka, Gabriela Trepanowska, Ewelina Targońska, Ewa Kodłubajska, Aleksandra Cudnik, Natalia Brzostowska, Natalia Święczkowska, Anna Podeszwik oraz Bartłomiej Leszczyński, Marcin Bienias, Jan Górski, Paweł Podeszwik.

 
06
lutego
2017

Bal Baśni w KOKiS

Email Drukuj PDF

bal2017

Galeria Foto.

 5 lutego w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu, odbył się coroczny „Bal Baśni i Bajek”. Dzieci wspólnie bawiły się z Pipi Pończoszanką, oraz jej pomocnikami, bajkowymi postaciami wyśpiewującymi Disneyowskie przeboje filmowe. Bal upłynął w radosnej i przyjaznej atmosferze przy zabawach ruchowych, oraz „tańcach połamańcach”. Podziwialiśmy fantazyjne kostiumy dzieci, które ruszyły w tany same, zapominając na chwilę o rodzicach, którzy krążyli wokół nich niczym paparazzi z aparatami. Myszki Mini, Elzy, Kopciuszek, księżniczka Vaiana i inne przybyłe na bal damy wspólnie ze zwierzakami z bajek, wirowali po parkiecie w towarzystwie bohaterów Star Wars oraz Spidermanów. Nie zabrakło Roszpunki, Belli i słynnego Kota w Butach! Tradycyjnie wybrano królową oraz króla balu, którymi została piękna Kleopatra oraz słynny bohater z komiksów Marvela-Thor. Ten wieczór nie był pozbawiony emocji, przenosiliśmy się z zimowej Krainy Lodu i wirujących śnieżynek, na szczyty gór, do Akademii Pana Kleksa i na gorącą wyspę księżniczki Vaiany. Wesoła i dobra Pipi rozdawała złote dukaty, małpka zwana Willsonem rozśmieszała przybyłych gości. Alladynowi udało się ukraść kilka dukatów, jednak Pipi zawsze wesoła, dobra i psotna, nie gniewała się i wszyscy wiedzieli, że to tylko zabawa. Bal zakończyliśmy wspólnym odśpiewaniem utworu „Mam te moc” i wtedy właśnie moc śnieżnego konfetti wypełniła serca każdego malucha. Pipi Pończoszanka znakomicie bawiła się z dziećmi w Kolnie i jest wielce prawdopodobne, że do nas wróci za rok.

 
30
stycznia
2017

Turniej tenisa stołowego –Ferie z KOKiS 2017

Email Drukuj PDF

teni2017

Galeria Foto.

Wszyscy sympatycy celuloidowej piłeczki 27 stycznia br. na hali sportowej KOKiS, mogli spróbować swoich sił przy stołach tenisowych. Poranne godziny rozgrywek wyeliminowały dorosłych, ale młodzież szkolna dopisała. Na turniej stawiło się 20 uczestników, którzy rywalizowali w kategoriach szkół podstawowych i gimnazjalnych. Rozgrywki były jedną z wielu atrakcyjnych form spędzenia wolnego czasu  zaproponowaną przez KOKiS w ferie zimowe. Po bardzo emocjonujących grach klasyfikacja przedstawia się następująco:

Więcej…
 
30
stycznia
2017

Zimowy Turniej Piłki Nożnej –Ferie 2017

Email Drukuj PDF

pilk2017ferie

Galeria Foto.

Przez trzy dni zacięte boje toczyli piłkarze nożni podczas Zimowego Turnieju Drużyn Osiedlowych zorganizowanego w trakcie tegorocznych ferii zimowych przez KOKiS. Młodzież grała w trzech kategoriach wiekowych w sumie 15 drużyn, trzy ze szkoły podstawowej, siedem gimnazjalnych i sześć ponadgimnazjalnych. W kategorii szkół podstawowych zwyciężył Orzeł Kolno KKS, drugie miejsce zajął zespół Supa Strikas, a trzecie FC Kolno. W drużynach gimnazjalnych kolejność przedstawia się następująco: zwyciężył UT Wymiar , drudzy byli Łowcy Much a trzecie miejsce przypadło Stonodze Team. Ze szkół ponadgimnazjalnych najlepszą okazała się drużyna FC Hardbass na drugiej pozycji uplasowało się Żetysu, a na trzeciej Epidemia Smerfów. Królami strzelców w poszczególnych kategoriach zostali: szkoły podstawowe - Szymon Kleczyński-5 bramek , gimnazjum Łukasz Truskolaski - 14 bramek, a w ponadgimnazjalnych Marcin Nerko -7 bramek. Godnym podkreślenia jest fakt, że w turnieju zagrały dwie dziewczyny Kamila Banach i Sonia Pardo, swą grą w niczym nie ustępując chłopcom. Po raz pierwszy gościliśmy na rozgrywkach drużyny z gminy Kolno. Zimowy Turniej Drużyn jest imprezą cykliczną i jak można zauważyć cieszącą się coraz większym zainteresowaniem. W turnieju zagrało ponad 100 zawodników.

 
25
stycznia
2017

Super Babcia i Super Dziadek w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu

Email Drukuj PDF

SUPER BABCIA2017 (Kopiowanie)

Galeria Foto.

24 stycznia w kawiarni Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu z okazji Dnia Babci i Dziadka, odbyły się wybory Super Babci i Super Dziadka. W miłej i wesołej atmosferze przy kawie i ciastkach, mogliśmy oglądać zmagania w poszczególnych konkurencjach o te zaszczytne tytuły. Najlepiej ze swoimi zadaniami poradzili sobie Pani Jadwiga Ziółek i Pan Jan Bućko, którzy otrzymali pamiątkowe medale Super Babci i Super Dziadka.

 

ZAPOWIEDZI IMPREZ KOKiS:

 
KABARET
   
 NEONOWKA
 
 

KOLNEŃSKIE DZIEWCZYNY

Z PLUSEM koldz

ORKIESTRA I MAŻORETKI

            MAŻORETKI

MAŻORETKI FOTO

 

 

  MIEJSKA ORKIESTRA DĘTA

orkiestra

Grafiki zajęć:

 

Grafik zajęć kulturalnych:

grafik 

Grafik zajęć sportowych:

GRAFIK

 

Obejrzyj nasze nagrania!
KOKiS YouTube

Wyszukaj w serwisie...

Kliknij...


Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 
Odsłon : 669990

KOKiS współpracuje z...