plus minus gleich

logo kokis


11
października
2019

Regulamin – „Miejskiej Ligi w Halową Piłkę Nożną”

Email Drukuj PDF

Karta zgłoszenie do pobrania

Regulamin – „Miejskiej Ligi w Halową Piłkę Nożną” o puchar burmistrza Miasta Kolno 27 październik 2019 r.

CELE LIGI:

- popularyzacja gry w piłkę nożną wśród mieszkańców, propagowanie aktywności sportowej, wyłonienie mistrza Kolna w halowej piłce nożnej amatorów.

ORGANIZATOR:

- Burmistrz Miasta Kolno,

- Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu.

TERMIN i MIEJSCE:

-od 27 października 2019 r. na hali sportowej KOKIS przy ulicy Marii Dąbrowskiej 4 od godziny 16:00 do 20:00.

UCZESTNICY:- każda drużyna do rozgrywek może zgłosić 15 zawodników ),

Więcej…
 
07
października
2019

Konkurs pieśni patriotycznej i ojczyźnianej

Email Drukuj PDF

R E G U L A M I N

 

I. ORGANIZATORZY

Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu w Kolnie

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Edukacji, Kultury i Sportu w Kolnie

II. CELE KONKURSU

wspieranie wychowania patriotycznego młodego pokolenia poprzez formy aktywności artystycznej,

zachęcanie do wspólnych, ponadpokoleniowych muzycznych spotkań,

przywrócenie naszej zbiorowej pamięci, niektórych zapomnianych już, polskich pieśni patriotycznych, pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa kraju,

popularyzacja walorów artystycznych, estetycznych i wychowawczych pieśni patriotycznej

prezentacja dorobku artystycznego solistów

III. ZASADY REGULAMINOWE

Więcej…
 
26
września
2019

Kolnianin wicemistrzem Sokółki

Email Drukuj PDF

W niedzielę 22 września, utalentowany zawodnik Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu Aleks Prusinowski. Wywalczył wicemistrzostwo miasta Sokółki, w otwartym turnieju tenisa stołowego w kategorii żaków. Aleks wygrał trzy swoje pojedynki bez straty seta. Dopiero w grze o pierwsze miejsce, po pasjonującej walce, uległ M. Ryżewskiemu GOKSiT Suchowola w stosunku 1-3. Był to pierwszy w nowym sezonie sprawdzian przed turniejami wojewódzkimi.

 
18
września
2019

Przygotowania do sezonu tenisistów stołowych

Email Drukuj PDF

Zawodnicy tenisa stołowego Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu aktywnie i z dużym zaangażowaniem uczestniczą na zajęciach treningowych. Zajęcia z tenisa stołowego odbywają się we wtorki i piątki w godzinach 15.oo – 17.3o w hali sportowej KOKiS przy ul. M. Dąbrowskiej. Motywacją do wytężonej pracy to przygotowania do kwalifikacyjnych turniejów wojewódzkich, które rozpoczynają się już pod koniec miesiąca września.

Jeśli chcesz zostać mistrzem w tej ciekawej a jednocześnie trudnej dyscyplinie sportu jaką jest tenis stołowy oraz rozwijać ciało i umysł to dołącz do kolneńskich mistrzów. Treningi odbywają się we wtorki i czwartki w godzinach 15.oo – 17.3o w hali sportowej KOKiS i są bezpłatne.

 
18
września
2019

ROLkoMiX z KOKiS –em

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

Na kolneńskim skate parku 13 września w piątek odbyły się zawody ROLkoMIX zorganizowane przez KOKiS. Ze względów technicznych i warunków pogodowych sędziowie zawodów ograniczyli konkurencje do jazdy na hulajnodze i rolkach. W kategorii hulajnoga wystartowali sami chłopcy a w rolkach dziewczęta. Zawodom towarzyszył gorący doping dużej liczby zebranych kibiców, sympatyków powyższych konkurencji .

Więcej…
 
10
września
2019

Nasza festiwalowa podróż dobiegła końca

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

Po sześciu dniach zagranicznej przygody wróciliśmy zachwyceni i gotowi do działania. Zaledwie dwie osoby z grupy widziały Chorwację tym bardziej wyjazd wydawał się dla nas bardziej ekscytujący. Do festiwalu byliśmy dobrze przygotowani jednak pewna doza niepewności zawsze towarzyszy, gdy ma się tę świadomość, że  reprezentuje się swoje miasto i swój kraj. Pogodowe prognozy na szczęście nie spełniły się i podczas naszego całego pobytu słońce nas codziennie rozpieszczało, a krajobrazy przenosiły nas w inny, bajkowy świat. Najbardziej zachwycało nas piękno lazurowej, adriatyckiej wody. Fascynowali nas ludzie pełni pasji i miłości do muzyki, rozśpiewani do porannych godzin. Podobnie też czuli się nasi młodzi artyści uśmiechnięci i rozpromienieni, tętniący z dnia na dzień coraz większą energią. Ten wydawałoby się  jeszcze dwa lata temu nieosiągalny i nierealny wyjazd stawał się naszą rzeczywistością, która mogłaby się nie kończyć, a my-uczestnicy, instruktorzy, opiekunowie i rodzice stawaliśmy się coraz bardziej serdeczni i sobie bliscy.

Więcej…
 
28
sierpnia
2019

Piłka plażowa na pożegnanie wakacji

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

W sobotę od 10.00 na obiektach KOKiS spotkało się 10 zespołów, męskich dwuosobowych ażeby stoczyć bój w turnieju piłki plażowej o Puchar Burmistrza Miasta Kolno. Zespoły przybyły z terenu naszego powiatu, jak również z Grajewa, Łomży a nawet z Piotrkowa Trybunalskiego. Pogoda dopisała było słonecznie i bezwietrznie. Drużyny zostały losowo podzielone na trzy grupy i po rozegraniu meczy „każdy z każdym” najlepsze z grupy oraz czwarta z największą ilością zdobytych punktów zagrały mecze finałowe. Mecze były wyrównane, nie brakowało pięknych ataków i obron oraz asyst. Ostatecznie, w kategorii open mężczyzn najlepszymi okazali się, Jakub Rogiński i Piotr Ramatowski, drugie miejsce przypadło zespołowi w składzie Jakubczyk -Tymecki, trzecie miejsce zdobył team K.Nowak- S.Nowak na czwartym miejscu uplasowali się zwycięzcy ubiegłorocznego turnieju Dawid Góralczyk – Maciej Wiązowaty. W turnieju ponadto zagrali : Socik- Makarewicz, Kiełczewski- Święczkowski, Kuliś- Rejka, Truskolaski- Duda, Kosiewicz- Ramatowski, Falkowski- Gugnacki. Wszystkim zespołom należą się słowa uznania i podziękowania za dobra grę i dużą wytrzymałość, bo czasami temperatura w słońcu przekraczała 35 stopni Celsjusza. Szczególne uznanie dla sędziego Piotra Ossowskiego, który w tym skwarze na podwyższeniu wytrwał przez wszystkie mecze. Dyrektor KOKiS Alicja Szymańska wręczając puchary, gratulowała zwycięzcom w imieniu burmistrza Miasta Kolno, podkreśliła bardzo wysoki poziom gry zawodników, nadmieniając, że cieszy bardzo nas udział w turnieju drużyn z innych miast, podnosząc rangę tej imprezy. Wszystkich zawodników zaprosiła do udziału w następnych rozgrywkach organizowanych przez KOKiS.

 

 

ZAPOWIEDZI IMPREZ KOKiS:


 

KOLNEŃSKIE DZIEWCZYNY

Z PLUSEM koldz

ORKIESTRA I MAŻORETKI

            MAŻORETKI

MAŻORETKI FOTO

 

 

  MIEJSKA ORKIESTRA DĘTA

orkiestra

Modernizacja Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu

 

Modernizacja Kolneńskiego

Ośrodka Kultury i Sportu

Galeria Foto.

1. Zarząd Województwa ...czytaj

 

Obejrzyj nasze nagrania!
KOKiS YouTube

 

Wyszukaj w serwisie...

Kliknij...


Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
Odsłon : 977151

BIP KOKiS

 BIP