plus minus gleich

logo kokis


15
maja
2018

ZAPRASZAMY

Email Drukuj PDF

 
10
maja
2018

Konkurs recytatorski dla przedszkolaków"O złotą różdżkę Dobrej Wróżki"

Email Drukuj PDF

Więcej…
 
25
kwietnia
2018

„Baje, bajki, bajeczki...”2018

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

27 kwietnia w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu, odbyły się eliminacje powiatowe XXXI Małego Konkursu Recytatorskiego pn. „Baje, bajki, bajeczki …”. W konkursie mogły brać udział dzieci szkół podstawowych w dwóch kategoriach wiekowych. W kolneńskich eliminacjach wystartowało 28 uczniów z terenu naszego powiatu. Jury po wysłuchaniu wszystkich uczestników postanowiło wyróżnić w kat. klas I- IV następujące osoby: Karola Kulczewskiego i Macieja Tyszkę, a na eliminacje wojewódzkie zakwalifikować Katarzynę Sokołowską i Nadię Podeszwik. Natomiast w kat. klas V- VII przyznać wyróżnienia Idze Kozikowskiej i Nikoli Sienkiewicz, a na eliminacje wojewódzkie zakwalifikować Amelię Szymańską. Wszyscy uczestnicy eliminacji otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez KOKiS.

 

 
24
kwietnia
2018

ELIMINACJE POWIATOWE FESTIWALU PIOSENKI PRZEDSZKOLAKÓW

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

Prezentacja i promocja twórczości artystycznej dzieci w wieku przedszkolnym; to jeden z licznych celów jaki ma Festiwal Piosenki Przedszkolnej „Mama, tata i ja”. Organizatorem eliminacji powiatowych konkursu dla przedszkolaków jest Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu, który gościł małych wykonawców 24 kwietnia 2018 r. Jury po wysłuchaniu 18 wykonawców w wieku przedszkolnym postanowiło na eliminacje Wojewódzkie zakwalifikować następujące osoby: w kat. soliści, Annę Chmielewską, Aleksandrę Łakus i Julię Szmitko, a w kat. zespół rodzinny Natalię Jarzyło. 26. Wojewódzki Festiwal Piosenki Przedszkolaków ph. „Mama, tata i ja” odbędzie się 11 maja 2018 r. o godz. 11:00 w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku przy ul. św. Rocha 14. Wszyscy uczestnicy eliminacji otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatora.

 

 
19
kwietnia
2018

Złoto młodziczek UKS KOKiS Kolno

Email Drukuj PDF

W dniach 14-15.04.2018 r. w Dobrzyniewie Dużym rozegrano Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO w Tenisie Stołowym w kategorii młodzików. Martyna Gąsiewska i Zuzanna Połomska reprezentujące UKS KOKiS Kolno, zdobyły dwa medale – brązowe medale w grze deblowej i złote medale w grze drużynowej. Zawodniczki wywalczyły po raz drugi tytuł drużynowych mistrzyń województwa podlaskiego w tej kategorii wiekowej. Kolneńska drużyna w pierwszej grze pokonała ATS Białystok 3 – 0, a w finale zwyciężyła UKS REMIK w stosunku 3-1.

 

 

 

 
16
kwietnia
2018

Zwyciężyła Mgła Zabiele

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

W minioną niedzielę15 kwietnia br. na hali sportowej KOKiS, spotkały się cztery drużyny siatkarskie, które zawalczyły o puchar Burmistrza Miasta Kolno w kategorii open mężczyzn. Pomimo „grilowej” pogody sympatycy gry w siatkówkę nie zawiedli i na turnieju gościliśmy drużyny z Ełku, Szczuczyna, Nadleśnictwa Łomża i niezawodnie stawiła się Mgła Zabiele. Rozgrywki uświetniły dwie panie, które zagrały w drużynie Szczuczyna. Mecze toczono na dwóch boiskach w systemie „każdy z każdym”. Zaangażowanie zawodników oraz duże umiejętności siatkarskie wszystkich drużyn sprawiły, że mogliśmy oglądać bardzo dobre widowisko sportowe. Często mecz kończył się wynikiem np. 25: 27 czy 27:29. Ostatecznie po emocjonującej grze drużyny Ełku z Mgłą Zabiele, wszystko stało się jasne. Pierwsze miejsce zajęła Mgła Zabiele wygrywając wszystkie mecze, na drugiej pozycji uplasował się Szczuczyn , trzecie miejsce zajęła drużyna z Ełku, tuż za podium znalazła się drużyna z Nadleśnictwa Łomża. Puchary dla zwycięskich drużyn wręczył Przewodniczący Rady Miasta Kolno Mieczysław Śniadach. Turniej przebiegał w koleżeńskiej atmosferze, a drużyny zdeklarowały się do uczestniczenia w kolejnych rozgrywkach organizowanych w tej dyscyplinie przez KOKiS. Tabela rozgrywek :

Więcej…
 
11
kwietnia
2018

63. OKR - ELIMINACJE POWIATOWE

Email Drukuj PDF

10 kwietnia w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu, odbyły się eliminacje powiatowe 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Komisja konkursowa po wysłuchaniu wykonawców postanowiła na eliminacje wojewódzkie zakwalifikować następujące osoby: Adama Kalinowskiego i Julię Pieloch. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i upominki ufundowane przez organizatora. Eliminacje wojewódzkie odbędą się 27 kwietnia w Białymstoku.

 
30
marca
2018

Wielkanocne Rozmaitości 2018

Email Drukuj PDF

Protokół z obrad jury konkursu plastycznego ”Wielkanocne Rozmaitości” z dnia 30.03.2018r. Jury w składzie: Robert Zieliński, Bogumiła Ranik, Paweł Podeszwik, po obejrzeniu 59 prac nadesłanych na konkurs postanowiło przyznać wyróżnienia dla następujących osób w trzech kategoriach.

Więcej…
 
26
marca
2018

Jarmark Wielkanocny 2018

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

24 marca w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu tradycyjnie już od kilkunastu lat, odbył się Jarmark Wielkanocny. Można było kupić palmy, pisanki, zabawki, oraz inne przedmioty rękodzieła artystycznego. Nie zabrakło też wyrobów związanych z kuchnią regionalną. Kupującym i oglądającym czas muzycznie umilał zespół Kolneńskich Dziewczyn z Plusem.

 

 
08
marca
2018

Uroczyste otwarcie wystawy "Ciało, światło zmysły"

Email Drukuj PDF

7 marca w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu, odbył się wernisaż wystawy Zbigniewa Brzezińskiego pt. „Ciało, światło i zmysły”. Wystawa pokazuje piękno ciała ludzkiego w formacie makro, przy zastosowaniu gry światła. Ciało człowieka składa się z podobnych elementów, t.j. skóra, mięśnie, włosy, które odróżniają nas od pozostałych ziemskich gatunków. Za pomocą światła skierowanego pod odpowiednim kątem, tę „standardowość budowy” można przedstawić jako niesamowite, piękne, niekiedy zachwycające i tajemnicze obrazy. Na fotografiach prezentowane są części ciała ludzkiego stopa, dłoń, tors, plecy, ale każdy odwiedzający wystawę widzi zupełnie coś innego, coś co pobudza jego wyobraźnia. Zapraszamy do obejrzenia wystawy w kawiarni KOKiS.

 
06
marca
2018

Turniej tenisa na hali KOKiS

Email Drukuj PDF

Po raz szósty Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu gościł sympatyków tenisa ziemnego, którzy zmierzyli się w dniach 3-4 marca 2018 na hali sportowej. Turniej zgromadził na starcie szesnastu zawodników z Łomży, Zambrowa, Ostrołęki, Elbląga Łysych i Pisza. Mecze okazały się bardzo wyczerpujące, walka o wejście do następnej rundy rozgrywek nie była łatwa. Po długich i zaciętych bojach finałowych, pierwsze miejsce zajął Chmielewski Marcin (Pisz), który w finale zmierzył się z Mazuch Mirosław (Łyse), trzecie miejsce zajął Murach Piotr (Ostrołęka), a czwarte przypadło Sokołowskiemu Robertowi ( Łomża). Dyrektor Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu Alicja Szymańska, wręczając puchary, podziękowała zawodnikom za efektowną grę. Należy podkreślić, iż turniej przebiegał w bardzo miłej atmosferze. Organizatorzy turnieju dziękują wszystkim uczestnikom i zapraszają za rok.

Więcej…
 
26
lutego
2018

Mistrzostwa Kolna w pływaniu - KOKiS 24-02-2018 r.

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

Przy pełnych trybunach kibiców (głównie rodziców ) rywalizowali zawodnicy w kolejnych Mistrzostwach Kolna w Pływaniu, organizowanych przez KOKiS. W tym roku co bardzo cieszy, wystartowali zawodnicy z powiatu Kolno oraz z Łomży i Pisza, zarówno w kategoriach dla najmłodszych jak i w tych dla starszych, tym samym podnosząc rangę naszej imprezy. Pływacy rywalizowali w 36 kategoriach ,w których wystartowały 162 osoby, wręczyliśmy 108 medali zwycięzcom. Padło kilka dobrych wyników. Cieszy, że tak dużo startuje dzieci najmłodszych, ale smuci mała ilość startujących od gimnazjum w „górę”. Medale zwycięzcom wręczała dyrektor KOKiS Alicja Szymańska oraz sędzia główny zawodów Zbigniew Bohuszko. Organizatorzy dziękują nauczycielom w-f, za sędziowanie i pomoc w przeprowadzeniu zawodów pływackich.

Więcej…
 

ZAPOWIEDZI IMPREZ KOKiS:


 

 

 

KOLNEŃSKIE DZIEWCZYNY

Z PLUSEM koldz

ORKIESTRA I MAŻORETKI

            MAŻORETKI

MAŻORETKI FOTO

 

 

  MIEJSKA ORKIESTRA DĘTA

orkiestra

Grafiki zajęć:

 

Grafik zajęć kulturalnych:

grafik 

Grafik zajęć sportowych:

GRAFIK

 

Obejrzyj nasze nagrania!
KOKiS YouTube

 

Wyszukaj w serwisie...

Kliknij...


Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 75 gości 
Odsłon : 830411

BIP KOKiS

 BIP