plus minus gleich

logo kokis


21
stycznia
2020

ZIMOWY TURNIEJ SZACHOWY

Email Drukuj PDF

 
21
stycznia
2020

KOKiS na Sportowo

Email Drukuj PDF

 

Więcej…
 
20
stycznia
2020

Mini warsztaty plastyczne dla dzieci

Email Drukuj PDF

Galeria foto.

20 stycznia na początek ferii zimowych, najmłodsi mieszkańcy miasta mieli możliwość spotkać się na mini warsztatach plastycznych w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu. Każdy z uczestników mógł wykonać własnoręcznie upominek dla dziadka i babci. Słodkie serca które zrobili uczestnicy powędrują w dniu jutrzejszym do naszych rodzinnych seniorów. Zajęcia plastyczne prowadziła Pani Anna Reglińska.

 

 
20
stycznia
2020

IX edycja Miejskiej Ligi Halowej

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

W pogodnej atmosferze 19 stycznia br. zakończyły się tegoroczne rozgrywki MHLPN edycji IX o puchar burmistrza Miasta Kolno. Już przedostatnia kolejka rozgrywek wyłoniła zwycięzców ligi. Do końca jednak nie było pewne, kto zajmie miejsce drugie i trzecie, o tym miała zadecydować ostatnia kolejka rozgrywek. Drugie miejsce przypadło dla drużyny Black&White po zwyciestwie z Agrocentrum (4:2) , pozostał do rozegrania mecz Niebiescy z LZS Team, który zadecydował o trzecim miejscu. Niebiescy dali z siebie wszystko nie dając możliwości strzelenia bramki przeciwnikowi, wygrywając 3:0 zapewnili sobie „pudło”. Na uwagę zasługuje wynik UT Wymiar , który zwyciężył z Trzynastym 7:2. Obserwując ich grę myślę , że w X edycji rozgrywek Drewniaki będą mieli godnego przeciwnika. Liga jak zwykle przyniosła wiele emocji i niespodzianek. W tym roku zagrało 9 drużyn. Zawodników cechowała duża rozpiętość wiekowa, co dodaje smaku tym rozgrywkom, wielokrotnie w drużynie grał ojciec i syn i to nas bardzo cieszy jako organizatorów. Rośnie nowe pokolenie adeptów nożnej piłki halowej. Do końca turnieju nie zabrakło kibiców , którzy każdej niedzieli zapełniali trybuny na hali KOKiS. Ostatecznie po raz kolejny w rozgrywkach pierwsze miejsce zajęła drużyna Drewniaków, na drugim uplasował się zespół Black&White a trzecią pozycję wywalczyła drużyna Niebieskich. Tytuł króla strzelców powędrował do piłkarza z UT Wymiar Marcina Nerko , który strzelił 16 bramek. Najlepszym bramkarzem został wybrany Przemysław Dęby. Puchary statuetki oraz medale zwycięskim drużynom wręczyła dyrektor KOKiS pani Alicja Szymańska. Pogratulowała zwycięzcom oraz podziękowała wszystkim drużynom za zaangażowanie i piękną grę, jednocześnie zaprosiła na przyszłą jubileuszową już X edycję rozgrywek, ponadto podziękowała sędziom prowadzących ligę oraz pracownikom za sprawne przeprowadzenie ligi.

Więcej…
 
17
stycznia
2020

Zaproszenie do składania ofert

Email Drukuj PDF

Zaproszenie do składania ofert na wynajem pomieszczenia na obiektach sportowych KOKiS z dnia 17 stycznia 2020 r.

Dyrektor Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Kolnie zaprasza do składania ofert na wynajem lokalu o powierzchni 52,9 m2 pod działalność gospodarczą.

Pomieszczenie można obejrzeć w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym tel.: 602 112 424.

Więcej…
 
16
stycznia
2020

XIII KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

16 stycznia w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu odbył się XIII Konkurs Kolęd i Pastorałek.

Jury po wysłuchaniu wszystkich uczestników postanowiło nagrodzić „Rozśpiewanymi Aniołkami” następujących wykonawców:

Więcej…
 
15
stycznia
2020

Ferie w KOKiS

Email Drukuj PDF

 
11
grudnia
2019

Wyczekiwany koncert z okazji Jubileuszu 50

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

8 grudnia odbył się długo wyczekiwany koncert z okazji Jubileuszu 50 lecia Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu oraz otwarcia nowej sceny po modernizacji. Sala widowiskowa wypełniła się po brzegi zaciekawioną i stęsknioną wrażeń i wzruszeń publicznością. Wystąpiły wszystkie zespoły działające w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu. Efekty pracy artystów i ich instruktorów mogła zobaczyć kolneńska publiczność w nowej scenerii, w blasku nowych świateł i z nowym nagłośnieniem.

Więcej…
 
10
grudnia
2019

Nowe otwarcie KOKiS

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

W piątek, 6 grudnia uroczyście otwarto nowo wyremontowany Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. Oficjalne przekazanie obiektu połączone było z obchodami 50-lecia powstania instytucji kultury w mieście. Prace remontowe przeprowadzone zostały w ramach projektu „Modernizacja Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu na potrzeby utworzenia Centrum Aktywizacji Społecznej”.  Rozmach całej inwestycji był imponujący. Budynek zyskał nowe oblicze zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Przebudowana została między innymi  sala widowiskowa wraz ze sceną, zapleczem sceny i pomieszczeniami przyległymi oraz sanitariatami. Pomieszczenie to zostało wyposażone również w nowe fotele i nagłośnienie. Wyremontowano hol wejściowy, salę baletową oraz zaadaptowano piwnicę na salę konferencyjno-edukacyjną. Obiekt dostosowany jest też dla osób niepełnosprawnych, m.in. poprzez montaż windy. Wartość dofinansowania to 5 mln zł w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, 622 tys. z budżetu państwa, a całość wykonanych prac zamknęła się w kwocie 7 mln 873 tys. zł.

Więcej…
 
02
grudnia
2019

Amelia Szymańska z wyróżnieniem

Email Drukuj PDF

29 listopada Kętrzyn odwiedzili artyści z całej Polski. Przybyli , aby wziąć udział w II Ogólnopolski Przeglądzie Piosenki Artystycznej. Każdy zakwalifikowany uczestnik musiał przygotować dwa utwory do muzyki wybitnego polskiego kompozytora Jerzego Satanowskiego. W składzie jury zasiedli Basia Raduszkiewicz (piosenkarka), Magdalena Piotrowska (aktorka Teatru Rampa), Alicja Parczewska (aktorka Teatru im.Stefana Jaracza w Olsztynie), Marcin Tyrlik (aktor z |Teatru im.Stefana Jaracza), oraz sam mistrz Jerzy Satanowski. Jerzy Satanowski jest autorem muzyki do piosenek Agnieszki Osieckiej, Jana Wołka oraz tekstów Edwarda Stachury, tworzy muzykę do przedstawień teatralnych oraz filmów. Łącznie zakwalifikowano 30 osób, a do przesłuchań w koncercie finałowym wybrano 10 osób. Około godziny 21.00 odczytano werdykt jury, Amelia Szymańska z Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, która na co dzień pracuje pod okiem instruktor Anny Podeszwik, znalazła się w ścisłej dziesiątce. Zaledwie czternastoletnia młoda artystka znakomicie wyinterpretowała utwory wielkiego mistrza. Była najmłodszą z laureatów i udało jej się zdobyć wyróżnienie. Amelce podczas przesłuchań konkursowych akompaniował Paweł Podeszwik, był on również twórcą nowej aranżacji utworów, które Amelia wykonała. Serdecznie gratulujemy całej kokisowskiej ekipie. Uczestniczenie w tego typu konkursach piosenki aktorskiej i bycie nagradzanym napawa dumą i ogromną radością.

 

 
21
listopada
2019

Dziewiąta edycja – Dziewięć zespołów

Email Drukuj PDF

IX edycja Miejskiej Halowej Piłki Nożnej KOKiS rozpoczęła się 27 października, lecz ze względu na tzw. „święta roczne” zawodnicy pauzowali przez dwa tygodnie. Wznowienie rozgrywek nastąpiło 17 listopada br. W tej edycji wystartowało 9 zespołów, mniej niż zwykle, do rozgrywek w tym roku nie przystąpiły drużyny z Łomży, które grają w równoległych ligach w swoim mieście. Przy tej ilości zespołów, każdy zespół będzie musiał pauzować jedną kolejkę. Po pierwszych obserwacjach meczów zauważa się bardziej wyrównany poziom gry, ma na to wpływ przejście zawodników z drużyn grających w ubiegłych latach lub połączenie drużyn. Debiutującą drużyną jest UT Wymiar, w którego składzie większość piłkarzy grała w ekipie z Micka, drużyna prezentuje bardzo dorosły i przemyślany styl gry, o czym świadczy zdecydowane zwycięstwo z Agrocentrum (6:2). Po dwóch kolejkach na czele tabeli uplasowali się Niebiescy( pozostałe pozycje w tabeli poniżej). Jak zwykle jako organizatorzy liczymy na emocjonujące mecze, oczywiście fair play i jak zawsze na trybuny pełne kibiców.

Więcej…
 
21
listopada
2019

O Złotą Nutę Pisza 2019

Email Drukuj PDF

Galeria foto.

Dnia 15 listopada w Piskim Domu Kultury odbył się XIII Festiwal Piosenki Polskiej O Złotą Nutę Pisza w którym wzięli udział wokaliści z Polski m.in. z Olsztyna, Szczytna, Grajewa, Pisza i Warszawy. W tym roku przesłuchanych zostało przeszło 60 wykonawców. Solistki Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu zostały laureatkami. Amelia Szymańska wyśpiewała I miejsce rywalizując z 27 osobami w swojej kategorii 14-16 lat, Julia Rydelek zajęła II miejsce w kategorii 10-13 lat natomiast debiutująca w tym roku 7 letnia Anna Chmielewska zajęła I miejsce w kategorii 6-9 lat. Dziewczynki do konkursu przygotowała instruktor KOKIS Ania Podeszwik. Całej wokalnej ekipie składamy gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów i owocnej pracy.

 

 
13
listopada
2019

KOKiS w nowej odsłonie

Email Drukuj PDF

Galeria foto.

Właśnie zakończyły się prace przy modernizacji Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu. W ramach projektu zmodernizowana została sala widowiskowa, sala baletowa, hol wejściowy i ciągi komunikacyjne. Obiekt będzie w pełni dostępny dla osób z niepełnosprawnościami, które będą mogły korzystać z nowej windy. Dodatkowo powstały nowe pomieszczenia w piwnicy po byłej kotłowni. Wszystkie te udogodnienia w dostępie do budynku, oraz wyremontowane pomieszczenia pozwolą na lepsze zaspokojenie potrzeb kulturalnych naszej społeczności. Uroczyste otwarcie nastąpi 6 grudnia br., a pierwsze artystyczne występy dla szerokiej kolneńskiej publiczności już 8 grudnia w godzinach wieczornych. Zapraszamy i życzymy miłego odbioru.

 

ZAPOWIEDZI IMPREZ KOKiS: 

KOLNEŃSKIE DZIEWCZYNY

Z PLUSEM koldz

ORKIESTRA I MAŻORETKI

            MAŻORETKI

MAŻORETKI FOTO

 

 

  MIEJSKA ORKIESTRA DĘTA

orkiestra

Modernizacja Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu

 

Modernizacja Kolneńskiego

Ośrodka Kultury i Sportu

Galeria Foto.

1. Zarząd Województwa ...czytaj

 

Obejrzyj nasze nagrania!
KOKiS YouTube

 

Wyszukaj w serwisie...

Kliknij...


Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Odsłon : 1021067

BIP KOKiS

 BIP