plus minus gleich

logo kokis


13
listopada
2018

KONCERT DLA NIEPODLEGŁEJ

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

 

 

 

 

 
13
listopada
2018

MARATON PŁYWACKI W KOKiS 2018

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

Popłynęli dla Niepodległej

Święto Odzyskania Niepodległości Kolno czciło na kilka sposobów, odbyły się uroczyste msze, przemarsze, akademie szkolne oraz koncert galowy. W tym samym czasie ponad 60 zawodników „ Płynęło dla Niepodległej”, w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe do kl. VI - 966 metrów tj. ok. 40 długości basenu, szkoły podstawowe kl. VII, VIII i III gimnazjalne 1410 metrów ok. 56 długości basenu, open 1918 metrów – ok.76 długości basenu w kategorii kobiet i mężczyzn na historycznych dystansach. Głównym celem maratonu było uczczenie 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości Polski, utrwalenie historii i zachowań patriotycznych mieszkańców, popularyzacja pływania oraz, promocja naszego miasta .Organizatorem zawodów był KOKiS, a honorowym patronatem Burmistrz Miasta Kolno.

Więcej…
 
23
października
2018

Konkurs pieśni patriotycznej i ojczyźnianej

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

W dniu 7 listopada 2018 r. odbył się konkurs pieśni patriotycznej i ojczyźnianej pn. "PIEŚŃ dla NIEPODLEGŁEJ". W kawiarni Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu zaprezentowało się 25 solistów i 12 zespołów we wszystkich przedziałach wiekowych, czyli od przedszkola do seniora. Jury konkursu po wysłuchaniu  wykonawców, postanowiło wytypować na Koncert Galowy w dniu 11 listopada 2018 r., jednocześnie przyznając Dużą Statuetką Konkursu, następującym uczestnikom:

1. Anna Chmielewska - z utworem "Jak szło wojsko ulicą"

2. Wiktoria Kamińska - ut. "Dziewczyna z granatem"

3. Wiktoria Czerwińska - ut. "Kolęda warszawska"

4. Julia Rakowska- ut. "Jest taki kraj"

5. Dziecięcy Teatr Muzyczny - ut. "Matko o twarzy jak polska ziemia czarnej"

6. Zespół "Kolneńskie Dziewczyny z plusem" - ut. "Polska wieś"

Wszyscy pozostali uczestnicy Konkursu otrzymali Małą Statuetkę Konkursu, ufundowaną przez Organizatorów. Podczas przerwy, przeznaczonej na obrady komisji, wręczono nagrody autorom najlepszych prac w konkursie plastycznym pt. "Najjaśniejsza", którą można było oglądać podczas "Konkursu Pieśni dla Niepodległej".

"Inicjatywa jest realizowanego w ramach projektu "Podlaskie Lokalnie" dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Regionalnymi Operatorami Projektu są: Fundacja OKNO NA WSCHÓD oraz fundacja Podlaski Instytut Rzeczypospolitej Suwerennej"

 

 

 
23
sierpnia
2018

Ostatnie dni wakacji

Email Drukuj PDF

 

 

 

 

 

 

 

 

KOKiS przypomina, iż jeszcze wakacje i dalej można skorzystać z zajęć organizowanych na obiektach sportowych. Od poniedziałku do czwartku od 10.00 do 12. 00 zajęcia ruchowe na hali sportowej , piątek dzień wspinaczkowy (skałka ) w godzinach jak powyżej.Poniedziałki i środy zajęcia na pływalni Od 13.00 do 14.00 z instruktorem pływania, polegające na zabawach i oswajaniu się z wodą. Pływanie z deską lub makaronem pierwsze skoki na „główkę”, nurkowanie albo zwykłe chlapanie nogami w ramach rozgrzewki.

Indywidualnie wejście na godzinne pływanie w ramach wakacyjnej promocji tylko 2,25 ( uczniowie z Kolna).

W tym momencie chcemy przypomnieć rodzicom, że zapisy na zajęcia z nauki pływania rozpoczną się we wrześniu br. Zapisy dzieci w kasie w krytej pływali KOKiS. Zapraszamy.

 

 
03
sierpnia
2018

Wakacyjny Turniej Drużyn Osiedlowych 2018

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

Od wielu lat podczas wakacji na hali sportowej, odbywa się organizowany przez KOKiS Turniej Drużyn Osiedlowych. W tym roku do rozgrywek zgłosiło się 8 zespołów, aby w trzech kategoriach wiekowych rywalizować o tytuł najlepszej drużyny i tytuł najlepszego strzelca. W kategorii szkół Podstawowych I-IV zgłosiła się jedna drużyna Juwentus i żeby zawodnikom umożliwić możliwość pogrania została przesunięta o jedną kategorię wyżej tj. do podstawówek V-VII. I ku wielkiemu zaskoczeniu „ maluchy” w tej kategorii zwyciężyli pokonując starszych przeciwników. Na drugiej pozycji uplasowali się Rewolwerowcy, a trzecie miejsce zajęła drużyna FC Supa Srikas. W tej grupie wyłoniliśmy dwóch najlepszych strzelców : Jakuba Pomichowskiego i Huberta Bagińskiego w kategorii klas V-VII. W kategorii Gimnazjum zagrało 5 drużyn po rozegraniu wszystkich meczy w systemie „każdy z każdym” kolejno miejsca zdobyli: I. Ludzie z Kortu (12 pkt.), II FC PoNalewce (9 pkt.), III BKL Team (4 pkt.). Na pozycji czwartej uplasowała się drużyna z Lachowa, miejsce piąte zajęły Dzikie Smerfy. Najwięcej goli strzelił Kamil Olszak. W turnieju uczestniczyło około 80 zawodników, drużyny to „zlepki” zawodników z naszego miasta i przyjezdnych gości, a także drużyn z ościennych miejscowości Kolna. Wszystkich łączy wielka miłość do piłki nożnej. Pamiątkowe medale i statuetki wręczali Przewodniczący Rady miasta Kolno Mieczysław Śniadach i Burmistrz Kolna Andrzej Duda, który pogratulował piłkarzom wytrwałości i walki do ostatniej sekundy, oraz gry fair play.

 

ZAPOWIEDZI IMPREZ KOKiS:


KOLNEŃSKIE DZIEWCZYNY

Z PLUSEM koldz

ORKIESTRA I MAŻORETKI

            MAŻORETKI

MAŻORETKI FOTO

 

 

  MIEJSKA ORKIESTRA DĘTA

orkiestra

Grafiki zajęć:

 

Grafik zajęć kulturalnych:

grafik 

Grafik zajęć sportowych:

GRAFIK

 

Obejrzyj nasze nagrania!
KOKiS YouTube

 

Wyszukaj w serwisie...

Kliknij...


Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 
Odsłon : 877010

BIP KOKiS

 BIP