plus minus gleich

logo kokis


22
lipca
2019

Wakacyjny Turniej Drużyn Osiedlowych w piłkę nożną

Email Drukuj PDF

REGULAMIN

Więcej…
 
22
lipca
2019

Otwarty Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Kolno

Email Drukuj PDF

REGULAMIN

Więcej…
 
17
lipca
2019

Migawki z wakacji z KOKiS-em

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

Gry i zabawy, akrobatyka, skałka wspinaczkowa, halowa piłka nożna, rolki i zorganizowana nauka pływania, oraz oswajania z wodą. W godzinach od 10.00 do 12.00 na hali sportowej, a od 12.00 do 13.30 zajęcia na pływalni. Zajęcia dla wszystkich chętnych pod opieką doświadczonych instruktorów. Indywidualnie wejścia na basen od 8.00 do 15.00 za jedyne (2,25 zł/h) dala uczniów szkół kolneńskich. Przychodź, graj, baw się, a przy okazji zabierz mamę, tatę, a może dziadka lub babcię to sposób na spędzenie razem w gronie rodzinnym czasu. Pamiętaj od poniedziałku do piątku. Przeglądaj strony KOKiS. Zapraszamy!!!

 
01
lipca
2019

Turniej oldbojów 35 plus

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

Na 5 drużyn deklarujących swą obecność na Turnieju Oldbojów o puchar burmistrza miasta Kolna, ostatecznie stawiły się dwie z Grajewa i Kolna. Pomimo upału przekraczającego 30 stopni, zawodnicy zdecydowali rozegrać mecz 2 razy 30 minut. Lejący się z nieba żar nie przeszkodził piłkarzom, aby rozegrać dobry mecz, była walka o każdą piłkę, o każdy metr boiska. Pierwsza połowa zakończyła się remisem, ale po 60 minutach więcej bramek strzeliła drużyna z Grajewa i pomimo wygranej gości zawodnicy obu drużyn zdecydowali, że zagrają jeszcze 15- minutową „ dogrywkę prawdy”. Ostatecznie jednak zwyciężyło Grajewo wynikiem 7:5. Organizator bardzo dziękuje zawodnikom za świetny mecz, grę fair play i gratuluje wytrwałości i kondycji. Mamy nadzieję, że w następnym turnieju spotkamy się w większym gronie. Puchary kapitanom drużyn, wręczyła pani dyrektor KOKiS Alicja Szymańska.

 

 
24
czerwca
2019

Festyn ,,Imieniny Jana z Kolna” 2019

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

22 czerwca, jak co roku, na plenerowym festynie „Imieniny Jana z Kolna” na powitanie lata, bawiło się wielu mieszkańców miasta i przyjezdnych gości. Na sobotnią imprezę, zorganizowaną na bocznej płycie stadionu miejskiego, zaprosił Burmistrz Miasta Kolno i Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu.

Festyn rozpoczął się o godzinie 17:00 występem kolneńskiej Orkiestry Dętej pod batutą Pawła Podeszwika i towarzyszących muzykom mażoretek opiekunem których jest Pani Beata Skrodzka. Tego dnia umiejętności wokalne i taneczne zaprezentowały grupy muzyczne i solistki Julia Rydelek, Natalia Święczkowska, Amelia Szymańska i Ewa Kodłubajska z KOKiS-u - podopieczni Anny i Pawła Podeszwików.

Więcej…
 
03
czerwca
2019

Kolneński Dzień Dziecka

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

Kolneński Dzień Dziecka w tym roku odbył się 31 maja na Stadionie Miejskim. Już od godziny dziewiątej na płycie boiska pojawiły się dzieci z kolneńskich przedszkoli i z najmłodszych klas szkół podstawowych. Miały one do dyspozycji zjeżdżalnie, trampoliny, różne gry i zabawy. Dzieciaki mogły też pomalować sobie twarze i zabawić się w strażaków lub zobaczyć i oswoić się z wiedzą na temat pierwszej pomocy. Tak do godziny czternastej odwiedzały nas grupy ze szkół podstawowych. Po tej godzinie dziecięcy piknik był otwarty dla wszystkich i czas z dziećmi miło spędzali rodzice. W części artystycznej wystąpiły na dużej scenie dzieci z DTM z Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, oraz DTM „Junior” i „Rytmikobalerinka”. Organizatorem tej dużej dziecięcej imprezy był Burmistrz Miasta Kolno. Należy jeszcze dodać, że w tym dniu dzieci miały bezpłatny wstęp na krytą pływalnię.

Dziękujemy KP PSP w Kolnie i Grupie Ratowniczej Nadzieja za pomoc i zaangażowanie podczas całej imprezy.

 

 
03
czerwca
2019

Laureaci powiatowych eliminacji

Email Drukuj PDF

Laureaci powiatowych eliminacji, które odbyły się w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu, znowu wysoko w województwie!!! Mateusz Bągart oraz Nadia Podeszwik, zostali laureatami XXXll Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego "Baje, bajki, bajeczki", który odbył się 17 w Białymstoku. W konkursie udział wzięło 59 wykonawców. Wszystkie dzieci znakomicie recytowały, na luzie, z urokiem i radością. Jury zdecydowało przyznać II miejsce w kat.V- VIII i tytuł wicemistrza województwa Mateuszowi Bągartowi, który wyrecytował utwór Sławomira Mrożka pt. "Artysta" traktujący o tym, że należy nie przesadzać z ambicją chcąc być artystą oraz nagrodzić Wyróżnieniem w kategorii klas l-Vl Nadię Podeszwik, która wykonała fragment prozy R. J. Palacio "Cudowny chłopiec" poświęcony tolerancji wśród dzieci i młodzieży szkolnej. Mateusz rozbawił, Nadia wzruszyła wiec doskonale się uzupełnili. Mówili swobodnie ale z uwagą. Ekipa z Kolna doskonale wypadła w recytatorskiej słownej rywalizacji. Nasi laureaci zapewniają, że za rok jeszcze raz spróbują swoich sił. Była to niezwykła przygoda, możliwość wysłuchania innych dzieci, które autentycznie uwielbiają polski język. Ten dzień zaliczają do udanych. Młodym recytatorom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju i scenicznych sukcesów.

 

 
28
maja
2019

Srebro dla Aleksa

Email Drukuj PDF

Najmłodsi zawodnicy tenisa stołowego uczestniczyli w ostatnim turnieju sezonu 2018/2019 rozgrywek indywidualnych województwa podlaskiego. Aleks Prusinowski i Oliwier Okoń to zawodnicy Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, którzy reprezentowali miasto Kolno w Indywidualnych Mistrzostwach WOJ. PODLASKIEGO w tenisie stołowym rozgrywanych w Suchowoli. Aleks Prusinowski w kategorii skrzatów wywalczył srebrny medal na 16 startujących i jest to lepszy wynik do ubiegłego sezonu, bo w poprzednim był medal brązowy. W grze o tytuł wicemistrza Aleks pokonał zawodników z białostockich klubów: MOKS, UKS TS 8, ATS i tylko w finale przegrał z zawodnikiem gospodarzy M. Ryżewskim. Oliwier Okoń to zawodnik, który zagrał po raz pierwszy w tej rangi turnieju i zaliczył cztery zwycięstwa, w turnieju kwalifikacyjnym zajął miejsce 8 a w końcowej klasyfikacji mistrzostw miejsce 9 na 19 startujących zawodników. Dla Oliwiera jest to duży sukces gdyż był to pierwszy start i pierwsze zwycięstwa z zawodnikami rozstawionymi po III turniejach kwalifikacyjnych z rankingu PZTS. W przyszłym sezonie Ci zawodnicy jak i pozostali uczestnicy zajęć szkoleniowych, którzy systematycznie będą brali udział w treningach, zagrają w wojewódzkich turniejach kwalifikacyjnych jako zawodnicy licencjonowani PZTS.

 

 
28
maja
2019

Julia Rydelek zwyciężyła!

Email Drukuj PDF

Julia Rydelek zwyciężyła! 27 maja solistka Dziecięcego Teatru Muzycznego KOKiS Julia Rydelek wygrała w ogólnopolskim konkursie piosenki "Wygraj Szansę", który odbył się w Łomży w auli Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości. Organizatorem konkursu jest Agencja Telewizyjno- Estradowa TV Media. .Julię gorąco wspierali bliscy, koleżanki z zespołu oraz instruktorzy prowadzący z KOKiS. Wygrana jest potwierdzeniem jej niepodważalnego talentu wokalnego, wrażliwości, skromności i niezwykłego uroku. Julia brawurowo i profesjonalnie wykonała utwór z musicalu "Romeo i Julia" do muzyki Janusza Stokłosy "Boje się". Przed Julią w czerwcu kilka ważnych występów i miesiąc pełnej mobilizacji. Gorąco jej kibicujemy i gratulujemy!

 

 

 

 

 

 
10
maja
2019

Konkurs Recytatorski dla Przedszkolaków „O złotą różdżkę Dobrej Wróżki”

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

Protokół z eliminacji powiatowych Konkursu Recytatorskiego

dla Przedszkolaków „O złotą różdżkę Dobrej Wróżki”

Kolno, dnia 10 maja 2019 r.

Więcej…
 

ZAPOWIEDZI IMPREZ KOKiS:KOLNEŃSKIE DZIEWCZYNY

Z PLUSEM koldz

ORKIESTRA I MAŻORETKI

            MAŻORETKI

MAŻORETKI FOTO

 

 

  MIEJSKA ORKIESTRA DĘTA

orkiestra

Grafiki zajęć:

 

Grafik zajęć kulturalnych:

grafik 

Grafik zajęć sportowych:

GRAFIK

 

Obejrzyj nasze nagrania!
KOKiS YouTube

 

Wyszukaj w serwisie...

Kliknij...


Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 
Odsłon : 959228

BIP KOKiS

 BIP