plus minus gleich

logo kokis


19
stycznia
2018

ZAPRASZAMY NA KONCERT

Email Drukuj PDF

 
19
stycznia
2018

ZAPRASZAMY DO KINA

Email Drukuj PDF

 
18
stycznia
2018

Liga ruszyła…

Email Drukuj PDF

Po świątecznej przerwie 14 stycznia ponownie spotkały się drużyny MLPN, aby rozegrać następną 8 kolejkę tegorocznych rozgrywek. Kilka drużyn zagrało w bardzo okrojonych składach mając po jednym zawodniku rezerwowym (czyżby przemęczenie poświąteczne). Wyniki również uległy spłaszczeniu. Piłkarze grali spokojnie, bez wielkich emocji. Bardzo ładny taktycznie i technicznie rozegrali mecz Drewniaki z KS Turośl udowadniając swoje zasłużone prowadzenie w lidze. Micek zwyciężył z Petuniami strzelając 14 bramek i awansował na 8 pozycję z 12 punktami, a Trzynasty po zwycięstwie nad In-Kolem awansował na trzecią pozycję w tabeli. Zapraszamy w niedziele na dalszy ciąg rozgrywek.

Więcej…
 
18
stycznia
2018

XII Konkurs Kolęd i Pastorałek 2018

Email Drukuj PDF

Galeria foto.

Protokół

z XII Konkursu Kolęd i Pastorałek odbytego w dniu 17 stycznia 2018 r.

Więcej…
 
15
stycznia
2018

FERIE W KOKiS ZAPRASZAMY

Email Drukuj PDF

Więcej…
 
08
stycznia
2018

REGULAMIN KONKURSU TANECZNEGO SENIORÓW

Email Drukuj PDF

REGULAMIN KONKURSU TANECZNEGO SENIORÓW

1. Cele konkursu:

·   Konfrontacja zespołów seniorów reprezentujących różne formy tańca,

·         Rozwijanie talentów estradowych,

·         Integracja środowiska seniorów

·         Wzbogacenie oferty kulturalnej i promocja miasta Kolno

Więcej…
 
19
grudnia
2017

Drewniaki wciąż liderem

Email Drukuj PDF

Liderem Ligi nadal zostają Drewniaki, w niedzielnym ( 17 grudnia) meczu z Mickiem, szala zwycięstwa przechylała się raz w jedna raz w druga stronę. Ostatecznie Drewniaki wygrali jedną bramką, jednak na uwagę zasługuje coraz lepsza, doroślejsza gra chłopaków z LO. KS Turośl zdecydowanie zwyciężył z Nietykalnymi, a Mlekpol przegrał z Bez Nazwy i spadł na 7 pozycję w tabeli, osłabione kontuzjami Agrocentrum przegrało z (5:1) z Trzynastym i plasują się na odległym 12 miejscu. In-Kol rozegrał bardzo zacięty, wyrównany pojedynek z Sonarolem remisując 2:2. Niespodzianką było chwilowe prowadzenie Petuni w pierwszej fazie meczu z Elzetesem. W tym roku zakończyliśmy rozgrywki , zawodnicy maja czas na odpoczynek i świętowanie. Spotykamy się w nowym roku 14 stycznia.

Wszystkim zawodnikom o raz wiernym kibicom ligi halowej dyrektor KOKiS, życzy wesołych radosnych świąt oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej.

Do zobaczenia za rok!

Więcej…
 
12
grudnia
2017

Powrót króla … strzelców

Email Drukuj PDF

Po niedzielnych rozgrywkach w halowej piłce nożnej KOKiS, dalej prowadzą Drewniaki z 18 punktami, tuż za nimi plasuje się Uniglass ( 15), na trzecią pozycję awansował KS Turośl (13) po bardzo ładnym meczu z Mlekpolem , który przegrał drugi mecz w tegorocznych rozgrywkach. Na uwagę zasługuję bardzo dobra gra Marka Cichego, który do niedzieli przewodził w tabeli na króla strzelców (7 bramek strzelonych z Petuniami) w niedziele zmieniła się kolejność i na czoło tabeli powrócił Marek Pardo, strzelając w ostatnim meczu 9 bramek Petuniom. Micek wygrał z Elzetes Team (4:1) a tym samym awansował na 8 pozycję w tabeli. Bardzo wyrównany mecz zagrało Agrocentrum z Sonarolem Jeziorko( 1:1), a losy wyniku ważyły się do ostatniej sekundy. Rozgrywki nabierają tempa, piłkarze walczą o każdą bramkę, zacięta walka toczy się na każdym metrze hali. W niedziele 17 grudnia gramy ostatni raz w tym roku, spotkamy się po świętach 14 stycznia 2018 r, zatem zapraszamy na dalszy ciąg emocji 17 grudnia (niedziela) na halę KOKiS jak zwykle o godz. 16.30.

Więcej…
 
12
grudnia
2017

Turniej barbórkowy 2017

Email Drukuj PDF

W miniona sobotę na hali KOKiS spotkały się trzy zespoły kobiet w corocznym Turnieju barbórkowym, żeby walczyć o prymat najlepszej drużyny 25 plus o Puchar Burmistrza Miasta Kolno. W tym roku w rozgrywkach wystartowały Kolnianki, Zabielanki i drużyna KCKL, czyli „zjednoczone siły” z kilku ościennych miejscowości Kolna. Każda drużyna mogła wesprzeć się jednym mężczyzną, zgodnie z regulaminem turnieju. Po rozegraniu trzech spotkań w systemie „każdy z każdym” zdecydowanie zwyciężył zespół KCKL, drugie miejsce zajęły Kolnianki, a trzecie przypadło Zabielankom. Pomimo, iż drużyny darzą się wielką przyjaźnią i często trenują wspólnie, mecze stały na bardzo dobrym poziomie a walka toczyła się do końca każdego seta, o każdy punkt. Zawodniczki z trybun hali do walki zagrzewało liczne grono mężów. Puchary drużynom w imieniu Burmistrza Miasta Kolno wręczyła dyrektor KOKiS pani Alicja Szymańska.

 
06
grudnia
2017

W Piszu wyśpiewane...

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

W miniony piątek 1 grudnia, reprezentanci Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, kolejny raz wzięli udział w Festiwalu Piosenki Polskiej w Piszu. W czasie kilkugodzinnych przesłuchań na scenie Piskiego Domu Kultury, zaprezentowało się ponad 80 uczestników. Reprezentujący nasz ośrodek Dziecięcy Teatr Muzyczny KOKiS, oraz solistka Natalia Święczkowska zostali zakwalifikowani do ścisłego finału, wyśpiewując podczas drugiego etapu 2 miejsca w swoich kategoriach.  Brawo dla artystek i instruktorów z KOKiS.

 
04
grudnia
2017

Kolejny Jarmark Bożonarodzeniowy w KOKiS

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

3 grudnia 2017r. odbył się kolejny Jarmark Bożonarodzeniowy w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu. W tym roku swoje prace rękodzieła artystycznego wystawiło czternastu twórców z naszego regionu. Można było kupić zabawki, choinki, kartki świąteczne i inne wyroby związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Dodatkową atrakcją na jarmarku, było przygotowane miejsce pocztowe, na którym można było napisać list do Św. Mikołaja. Tradycyjnie już od kilku lat na naszych jarmarkowych spotkaniach goszczą i śpiewają Kolneńskie Dziewczyny z Plusem, dodając tym miłej i ciepłej atmosfery urokliwych świąt. Organizatorem Jarmarku Bożonarodzeniowego jest Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu, który dziękuje serdecznie wszystkim uczestnikom, twórcom i kupującym oraz ludziom zaangażowanym w pracę przy tej imprezie.

 
04
grudnia
2017

Koncert Miejskiej Orkiestry Dętej

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

3 grudnia 2017r. w Sali widowiskowej Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, odbył się koncert Miejskiej Orkiestry Dętej, kapelmistrzem której jest Pan Paweł Podeszwik. Już od pierwszych taktów muzyki jeszcze przed rozsunięciem kurtyny, można było zauważyć dobrze przemyślany scenariusz koncertu. Pięknie zagrane utwory starych mistrzów i nie tylko, bo były też perełki muzyczne z kultowych filmów takich jak „Rocky” czy „Most na rzece Kwai”, wszystko to z wprowadzeniem słownym w klimat utworu. Dodatkowego smaku koncertowi dodał występ Łukasza Cudnika, który zaśpiewał z towarzyszeniem orkiestry piosenkę Zbigniewa Wodeckiego „Zacznij od Bacha”. Nie mogło zabraknąć tego dnia na scenie prześlicznych kolneńskich mażoretek, które już od dłuższego czasu towarzyszą Miejskiej Orkiestrze Dętej. Kierownikiem zespołu jest Pani Beata Skrodzka. Ogromne brawa dla wszystkich występujących na scenie od publiczności. Słowa uznania od Burmistrza Miasta Kolno Andrzeja Dudy i Posła na Sejm RP Kazimierza Gwiazdowskiego,to wspaniała nagroda za trudy koncertu dla naszych artystów. Brawo i czekamy na następny występ.

 

 

ZAPOWIEDZI IMPREZ KOKiS:

FERIE W KOKiS

KOLNEŃSKIE DZIEWCZYNY

Z PLUSEM koldz

ORKIESTRA I MAŻORETKI

            MAŻORETKI

MAŻORETKI FOTO

 

 

  MIEJSKA ORKIESTRA DĘTA

orkiestra

Grafiki zajęć:

 

Grafik zajęć kulturalnych:

grafik 

Grafik zajęć sportowych:

GRAFIK

 

Obejrzyj nasze nagrania!
KOKiS YouTube

 

Wyszukaj w serwisie...

Kliknij...


Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
Odsłon : 754258

BIP KOKiS

 BIP