plus minus gleich

logo kokis


15
stycznia
2019

Ruszyła liga…

Email Drukuj PDF

Po świątecznym przestoju 13 stycznia br. ruszyła halowa liga piłki nożnej KOKiS. Jak obserwowaliśmy mecze toczyły się na wyrównanym poziomie, zanotowaliśmy dwa remisy. W większości meczów wygrywali faworyci. Cieszy fakt, że Micek zdobył pierwszy punkt remisując z Pogotowiem. Ogólnie padło 11 bramek w pięciu spotkaniach. Jak widać zawodnicy po dłuższej przerwie dopiero zaczynają się rozkręcać. Sędziowie ukarali czerwoną kartką za niesportowe zachowanie zawodnika Trzynastego.

Czekamy na następne spotkania i jak zawsze zapraszamy kibiców w niedziele o godz. 17.00

Więcej…
 
15
stycznia
2019

Noworoczny turniej szachowy

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

Tradycyjnie w styczniu KOKiS organizuje Noworoczny Turniej Szachowy. Tegoroczny odbył się w niedzielę 13 stycznia. Do tej królewskiej gry przystąpiło 16 zawodników w trzech kategoriach wiekowych tj., : kl.0 - III , kl. IV - VIII oraz dorośli. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali Krzysztof Sokołowski i Jan Żubrowski. Puchary w swoich kategoriach wiekowych zdobyli: Aleks Nadolny (SP nr 1), Michał Modzelewski (SP Kąty), wśród dorosłych zwyciężył Andrzej Rutkowski. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali okolicznościowe dyplomy oraz upominki ufundowane przez Burmistrza Miasta Kolno, oraz KOKiS.

 
02
stycznia
2019

Powitanie Nowego Roku w Kolnie

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

Organizatorami plenerowego powitania Nowego Roku 2019, byli Burmistrz Miasta Kolno i Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. Już od godziny 22:00 przy stadionie miejskim w Kolnie, zabawę rozkręcał Zespół "Bonit". Skoczna muzyka do tańca towarzyszyła uczestnikom zabawy sylwestrowej do samego końca. Tradycyjnie od lat życzenia noworoczne dla zebranych wygłosił Burmistrz Miasta Kolno. Oczywiście nie zabrakło lampki szampana dla bawiących się w tą wyjątkową noc. Dodatkową atrakcją niewątpliwie był pokaz fajerwerków, przez kilkanaście minut niebo nad miastem było rozświetlone kolorowymi wystrzałami.

 

 
17
grudnia
2018

Kolejny wygrany konkurs wokalistek z KOKiS

Email Drukuj PDF

Agnieszka Osiecka wciąż w nas żyje! Z ogromną przyjemnością informujemy, że w piątek 14 grudnia odbył się I Ogólnopolski Konkurs Piosenki Agnieszki Osieckiej w Kętrzynie, podczas którego nasze młode wokalistki Julia Rydelek i Natalia Świeczkowska wywalczyły zaszczytne I i ll miejsce, pokonując ponad 20 uczestników w kategorii 10-14 lat. Od rana do późnych godzin wieczornych trwały wokalne prezentacje przeszło 50 wykonawców rywalizujących w trzech kategoriach wiekowych. Niezapomniane wrażenia, niezwykle twórcze miejsce, nowe doświadczenie. Śmiało można stwierdzić, że wokalistów Osiecka oczarowała, rozkochała i artystycznie rozwinęła. Ogrom wzruszeń towarzyszył uczestnikom i ich opiekunom podczas dwóch etapów przesłuchań. Wokalistki z KOKiS, okazały się absolutnymi pretendentkami do głównych nagród. Mimo filigranowej postawy Julka wykazała się niezwykłym profesjonalizmem, wrażliwością i wielkim głosem, który wprost oczarował jury i zgromadzoną podczas przesłuchań i na Koncercie Finałowym publiczność. Julia zdobyła l miejsce interpretacją piosenki 'Sama chciała'! Natalia wykonała utwór „Cyrk nocą”, wzbudzając podziw słuchaczy niezwykle dojrzałą jak na czternastolatkę interpretacją i oryginalną barwą głosu. Natalia zdobyła ll miejsce oraz nagrodę specjalną Starosty Kętrzyńskiego „Weekend dla dwojga w hotelu Ognisty Ptak”! Opiekę artystyczną nad młodymi artystkami sprawuje Anna Podeszwik. W czasie konkursu wokalistkom akompaniował Paweł Podeszwik.

 
11
grudnia
2018

Tenisiści sprawdzali swoje postępy

Email Drukuj PDF

Zawodnicy KOKiS Kolno pierwszego i ósmego grudnia startowali w turniejach tenisa stołowego : 01 w Szczuczynie i 08 w Giżycku . 01.12 w Szczuczynie w turnieju o Puchar Burmistrza startowali: Szymon Prusinowski i Patryk Chrzanowski, którzy w kategorii szkół gimnazjalnych spośród chłopców ze Szczuczyna, Grajewa, Wąsosza i Prostek wywalczyli miejsce piąte i szóste. 08.12.2018 r. w Mikołajkowym Turnieju Tenisa stołowego w Giżycku udział brali : Patryk Chrzanowski i Aleks Prusinowski. Był to dobrze osadzony turniej w którym grali zawodnicy z Giżycka, Ełku, Pisanicy, Gołdapi i Kolna. Wśród 14 chłopców grających w kategorii skrzatów Aleks Prusinowski wywalczył miejsce tuż za podium, a swoje mecze o miejsce pierwsze i trzecie przegrał po wyrównanej grze po 3-2. W kategorii chłopców szkół gimnazjalnych siódmoklasista Patryk Chrzanowski, stoczył dobre pojedynki z doświadczonymi zawodnikami z Gołdapi i Pisanicy i za III miejsce otrzymał puchar. Głównym celem tych startów było zdobywanie doświadczenia oraz stosowanie poznawanych technik gry w tenisa stołowego na zajęciach treningowych w KOKiS .

 

 
10
grudnia
2018

XXIX Międzynarodowy Festiwal Piosenki 'Super Mikrofon Radia Jard'

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

W dniach 7-9 grudnia w Białymstoku odbył się XXIX Międzynarodowy Festiwal Piosenki 'Super Mikrofon Radia Jard', w którym w tym roku wzięło udział ponad 300 uczestników z Rosji, Białorusi, Litwy i Polski. Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu w kategorii 11-16 lat reprezentował zespół Dziecięcy Teatr Muzyczny KOKiS oraz w kategorii-soliści 11-13 lat Amelia Szymańska. Artyści zdobyli wyróżnienia, ale co cieszy najbardziej nominację do wzięcia udziału w festiwalach zagranicznych w Grecji, Bułgarii i Włoszech, które odbywają się w sezonie letnim w czerwcu i lipcu i w których biorą udział zespoły artystyczne z całej Europy. Poziom wokalistów w tym roku był bardzo wysoki, artystyczne kreacje uzupełniały doskonale dobrane wymyślne kostiumy, od muzycznej strony usłyszeć można było zupełnie nowe autorskie aranżacje muzyczne co szczególnie cieszyło jury i oczywiście nie zabrakło kolejnych objawień wokalnych i ciekawych interpretacji. Wielkie głosy i talenty były wyróżniane i nagradzane statuetkami, dyplomami, nominacjami. Warto było być częścią tegorocznego wydarzenia. Zespół DTM po sukcesie wraca do pracy ze wzmożoną intensywnością aby uzupełniać i doskonalić repertuar podnosząc poprzeczkę wyżej! Opiekę artystyczną nad zespołem sprawują Anna i Paweł Podeszwik- instruktorzy KOKiS.

 
05
grudnia
2018

Wokaliści z KOKiS w ścisłej czołówce!

Email Drukuj PDF

W piątek 30 listopada odbył się w Piszu XII Festiwal Piosenki Polskiej „O Złotą Nutę Pisza”. W pięciu kategoriach do późnych godzin wieczornych trwały przesłuchania ponad 100 wokalistów m.in. z Ełku, Pisza, Lidzbarka Warmińskiego, Lachowa i Grajewa. W kategorii 11-13 lat I miejsce zajęła Amelia Szymańska natomiast wyróżniona została Julia Rydelek. W kategorii 14-16 lat I miejsce wyśpiewała Natalia Święczkowska. Wokalistki przygotowała instruktor KOKiS Anna Podeszwik. Również dwa dziecięce zespoły zostały nagrodzone. Jury przyznało dwa II miejsca ex equo Dziecięcemu Teatrowi Muzycznemu i Dziecięcemu Teatrowi Muzycznemu Junior z KOKiS-u. Konkurs składa się z dwóch etapów. Drugi etap odbywa się w formie koncertu, podczas którego sala widowiskowa wypełnia się publicznością. Nasi młodzi artyści z Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, mogli liczyć na silne wsparcie i doping swoich bliskich i znajomych. Fani z Kolna licznie przybyli na finałowy koncert, aby wyśmienicie bawić się podczas popisów swoich pociech. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 
05
grudnia
2018

Otwarty Turniej w piłkę siatkową o Puchar Burmistrza Miasta Kolno

Email Drukuj PDF

Otwarty Turnieju w piłkę siatkową o Puchar Burmistrza Miasta Kolno zorganizował Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. W sobotę 1 grudnia 2018 r. w Hali Sportowej KOKiS  drużyny zmierzyły się w kategorii open mężczyzn. Jednym z celów imprezy była integracja amatorów tej dyscypliny i organizatorom na pewno to się udało. Po raz pierwszy od wielu lat swój udział zgłosiło 9 drużyn z terenu Podlasia  z miejscowości ; Grajewo, Szczuczyn , Wąsewo, Łomża, Zabiele, Kolno oraz z Białegostoku , Ełku i Ostrołęki. Trzy ostatnie drużyny odwołały przyjazd w ostatniej chwili w związku z chorobą zawodników lub problemami zawodowymi. Cieszy jednak, że jest duże zainteresowanie amatorską grą w siatkówkę. Mamy nadzieję, że spotkamy się w podobnym składzie w kolejnym turnieju. Po wyrównanych meczach kończących się time breakami , czy grą w setach do 28 , do półfinałów awansowały drużyny z Łomży, Szczuczyna ,Zabiela i Wąsewa. Ostatecznie turniej wygrała drużyna Dram Team Wąsewo, drugie miejsce zajęła drużyna ze Szczuczyna a na trzecim uplasowała się drużyna z Łomży. Honoru powiatu kolneńskiego broniły teamy z Hufca Pracy w Kolnie i  Mgła Zabiele, która po emocjonującym pojedynku z zawodnikami z Łomży zdobyła czwarte miejsce. Na uwagę zasługuje kulturalna gra fair play, o czym zakończonych meczach mówili sędziowie rozgrywek. Dekoracji zawodników dokonała Pani dyrektor KOKiS Alicja Szymańska. Dziękujemy zawodnikom za udział i zapraszamy na imprezy organizowane przez nasz ośrodek.

 

 
03
grudnia
2018

VIII edycja Miejskiej Ligi Halowej - w toku

Email Drukuj PDF

W rozgrywkach MHLPN organizowanej przez KOKiS, w tym roku wystartowało 10 drużyn: LZS Team, Mlekpol, In-Kol, Drewniaki, Trzynasty, Niebiescy , Pogotowie, Agrocentrum, Micek, Black& White. Pierwszy mecze zawodnicy rozegrali już 28 października br. Rozgrywki do nowego roku będą toczyć się z przerwami. Spowodowane jest to okresem świątecznym i Nowym Rokiem, natomiast w grudniu tego roku na hali będziemy gościć przez 3 dni,  7-8-9 Wystawę Gołębi Pocztowych Okręgu Białystok. Na którą serdecznie zapraszamy, w imieniu hodowców oraz wszystkich sympatyków tych pięknych ptaków. Zakończenie ligi przewidywane jest na początku lutego 2019 r. Pomimo braku łomżyńskich drużyn mecze są na bardzo wysokim poziomie, a zawodnicy walczą jak zwykle do ostatniej sekundy. Po 4 kolejkach najwięcej bramek strzelili Hałaburda Patryk -9, Cichy Marek- 6, Bagiński Przemysław i Grabowski Adrian – po 5. Na początku tabeli niepodzielnie od kilku lat króluje drużyna Drewniaków. Na pochwalę i uwagę zasługuje drużyna z Micka, która śmiało stawia czoła najlepszym drużynom ligi, tutaj należy przypomnieć, iż są to zawodnicy w większości 16 –letni. Jak zaobserwowaliśmy liga nadal cieszy się dużym zainteresowaniem kibiców, którzy systematycznie towarzyszą emocjonującym meczom. Czekamy na kolejne mecze i zapraszamy na niedzielne zmagania w hali KOKiS.

Więcej…
 
20
listopada
2018

TERMINARZ VIII EDYCJI ROZGRYWEK MHLPN KOKiS -2018 r.

Email Drukuj PDF

TERMINARZ VIII EDYCJI ROZGRYWEK MHLPN KOKiS -2018 r.

Więcej…
 

ZAPOWIEDZI IMPREZ KOKiS:KOLNEŃSKIE DZIEWCZYNY

Z PLUSEM koldz

ORKIESTRA I MAŻORETKI

            MAŻORETKI

MAŻORETKI FOTO

 

 

  MIEJSKA ORKIESTRA DĘTA

orkiestra

Grafiki zajęć:

 

Grafik zajęć kulturalnych:

grafik 

Grafik zajęć sportowych:

GRAFIK

 

Obejrzyj nasze nagrania!
KOKiS YouTube

 

Wyszukaj w serwisie...

Kliknij...


Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
Odsłon : 891105

BIP KOKiS

 BIP