plus minus gleich

logo kokis


24
lutego
2020

KALENDARZ IMPREZ SPORTOWYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ KOLNEŃSKI OŚRODEK KULTURY I SPORTU w 2020 r.

Email Drukuj PDF

KALENDARZ IMPREZ SPORTOWYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ KOLNEŃSKI OŚRODEK KULTURY I SPORTU w 2020

Więcej…
 
24
lutego
2020

KALENDARZ IMPREZ KULTURALNYCH NA ROK 2020

Email Drukuj PDF

KALENDARZ IMPREZ KULTURALNYCH NA ROK 2020

Więcej…
 
17
lutego
2020

Koncert Walentynkowy 2020

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

Dzień Św. Walentego często znajduje oddźwięk w dedykowanych mu programach artystycznych. Ostatni niedzielny koncert z okazji Dnia Zakochanych stworzył wymarzoną okazję, odrobiną poezji, dobrej muzyki oraz romantycznych uniesień uprzyjemnić kolneńskiej publiczności ten wyjątkowy wieczór w roku. Są różne formy miłości. Od miłości partnerskiej, małżeńskiej, rodzicielskiej, przyjaźni po miłość do ojczyzny, Boga, czy miłości do samego siebie. Publiczność mogła usłyszeć co na temat miłości damsko- męskiej mówią jedne z piękniejszych utworów polskiej muzyki rozrywkowej i w jaki sposób kolneńscy artyści z obydwu kokisowskich zespołów: zespołu "07 zgłoś się" oraz "Dziecięcego Teatru Muzycznego" definiują i wyrażają szczęście, zazdrość, wolność, pożądanie, zauroczenie, w końcu miłość-ten wyjątkowy stan serca. W repertuarze niedzielnego koncertu znalazły się utwory z repertuaru znakomitych artystów sceny polskiej m.in. Alicji Majewskiej, Hanny Banaszak, Ewy Bem, Danuty Błażejczyk czy Michała Bajora. Wybrzmiało ekspresyjne "Kocham cię życie "Edyty Geppert czy magiczne "Tańczące Eurydyki" Anny German. Standardowo nie zabrakło bliskich sercu utworów musicalowych, czy pełnych sensualności i ekspresji utworów z gatunku piosenki aktorskiej. Młodym wokalistkom akompaniował Paweł Podeszwik. Warto było znaleźć się tego dnia w gronie koncertujących jak i tych zasłuchanych na widowni. Tymczasem zespoły mobilizują siły do kolejnego wyzwania. Instruktorzy zapewniają, że będzie jeszcze więcej wrażeń i kolejne repertuarowe niespodzianki. Artystów wokalnie przygotowała instruktor KOKiS Anna Podeszwik.

 
17
lutego
2020

Kulinarna sobota z dziećmi

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

15 lutego, odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Dziecięce weekendy z KOKiS”. Tym razem dzieci miały okazję sprawdzić swoje kulinarne umiejętności w robieniu smakowitych gofrów. Słodki zapach przepysznych wypieków unoszący się w naszej kawiarni, połączony z dekoracyjnymi dodatkami w postaci owoców, bitej śmietany, czekolady i kolorowych groszków, wzbudzał niesłychany apetyt w uczestnikach tej kulinarnej zabawy. Dwie godziny słodkiej zabawy, wprawiły wszystkich w dobry radosny humor, który dzieci zabrały razem z goframi do domu.

 

 

 

 

 

 
10
lutego
2020

Mistrzostwa Kolna w pływaniu -2020 r.

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

W minioną niedzielę 9 lutego br. w krytej pływalni KOKiS, po raz kolejny zostały rozegrane Mistrzostwa Kolna w Pływaniu. Do zawodów stanęło ponad 100 zawodników z Kolna i powiatu kolneńskiego oraz zorganizowane grupy uczestników ze szkół z Łomży i Pisza, jak również zawodnicy indywidualni, którzy chcieli sprawdzić swoje umiejętności pływackie z innymi startującymi. Była też to okazja do startu i zmierzenia się z rówieśnikami w zawodach dla najmłodszych adeptów szkółek pływackich KOKiS. Zawodnicy startowali w 9 kategoriach oddzielnie chłopcy i dziewczęta. Dekoracji zwycięzców poszczególnych kategorii dokonali dyrektor KOKiS Alicja Szymańska, oraz Zbigniew Bohuszko sędzia główny zawodów. Organizatorzy dziękują nauczycielom lokalnych szkół za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu zawodów pływackich.

Więcej…
 
10
lutego
2020

Akademia plastyczna w KOKiS

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

W sobotę 8 lutego w kawiarni Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, dzieci uczestniczyły w zajęciach plastycznych. Zajęcia te wpisane były w cykl sobotnich spotkań dla dzieci pt. „Dziecięce weekendy z KOKiS-em”. Dobra zabawa, ciekawe prace plastyczne, duże zainteresowanie i uśmiechnięte buzie dzieci świadczyły, że organizacja sobotnich zajęć to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu przez najmłodszych naszych mieszkańców. Przed nami następne spotkania na które serdecznie zapraszamy.

 

 
06
lutego
2020

Rywalizowali tenisiści stołowi KOKiS

Email Drukuj PDF

1.Martyna Gąsiewska, Aleks Prusinowski wypoczywali aktywnie tak jak wielu innych zawodników KOKiS podczas ferii zimowych 2020r. Na zakończenie ferii Aleks i Martyna 01.02.2020 uczestniczyli w Otwartych Mistrzostwach Goniądza w Tenisie Stołowym. W rywalizacji międzywojewódzkiej / woj. warmińsko-mazurskie i podlaskie/ kolneńscy zawodnicy zagrali w kategorii szkół podstawowych dla klas: IV i młodsi oraz V-VIII. Podium było blisko, bo Aleks i Martyna wywalczyli miejsca IV a zwycięzcami okazali się zawodnicy z sąsiedniego województwa.

Więcej…
 
06
lutego
2020

Spotkanie z Robertem Radzikiem

Email Drukuj PDF

5 lutego w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu, odbyły się spotkania z Robertem Radzikiem. Autorem znakomitej powieści historycznej poświęconej por. Tadeuszowi Narkiewiczowi- „Ciemnemu”, pt. „Wszystko dla kochanej Ojczyzny”. Tematyką jego utworów jest walka bohaterów (najbardziej wyklętych) toczących nierówny bój z umundurowanymi bandytami (UB). Spektakularne akcje, ciche likwidacje zdrajców, heroiczny opór stawiany sowietyzacji Polski, a przede wszystkim wierność idei niepodległości. Oczywiście po każdym spotkaniu była możliwość rozmowy z autorem, oraz zakupu książek.

 
02
lutego
2020

ZIMOWY TURNIEJ SZACHOWY 2020

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

W niedzielne popołudnie 2 lutego w kawiarni KOKiS, odbył się Zimowy Turniej Szachowy. W tym roku do gry zgłosiło się osiemnastu pasjonatów tej królewskiej gry w różnym przedziale wiekowym. Po rozegraniu wszystkich rund turniejowych mogliśmy poznać zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych. Wśród młodzików najlepszy okazał się Tomasz Obrycki, drugie miejsce zajął Wiktor Potkaj, a trzeci był Hubert Pietruszka. Natomiast w kat. dorośli pierwsze miejsce po dogrywce zajął Adam Pietruszka, drugi był Andrzej Rutkowski, a trzeci Paweł Zduńczyk. Najmłodszym uczestnikiem turnieju był sześcioletni Patryk Potkaj z Łomży, który doskonale sobie radził ze starszymi uczestnikami tej gry. W tym miejscu należy wspomnieć też o Weronice Truszkowskiej jedynej dziewczynie, która nie bała się rywalizować z chłopakami. Brawa dla wszystkich, którzy postanowili spędzić miło czas w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu, a dla zwycięzców ogromne gratulacje. Za sprawny przebieg zawodów dziękujemy Panu J. Żubrowskiemu, który był sędzią głównym turnieju. Puchary i medale, oraz nagrody rzeczowe ufundowali Burmistrz Miasta Kolno i KOKiS.

 
31
stycznia
2020

"Salony" w KOKiS

Email Drukuj PDF

Galeria Foto

W piątek 31 stycznia na scenie w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu, wystąpił zespół „Salony”. Skład kapeli to Robert Ciepliński- gitara, voc, Marcin Krejszeff- gitara solowa, Rafał Krejszeff- bas i Sebastian Krejszeff- perkusja. Chłopaki w ten sposób postanowili uczcić 20 lecie swojej działalności. Właśnie w murach domu kultury rozpoczynali swoją przygodę z muzyką, wspominając o tym w jednym ze swoich utworów. Podczas występu usłyszeliśmy utwory własne zespołu, ale także kilka coverów znanych kapel rockowych. Muzykom życzymy długich lat grania, połamania wielu gitar i spotkania na złotym jubileuszu.

 
29
stycznia
2020

Bajka dla dzieci "Kraina Lodu"

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

29 stycznia w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu, dzieci mogły zobaczyć przedstawienie teatralne pt. „Lodowa Kraina”. Naszych najmłodszych mieszkańców odwiedzili aktorzy ze Studia Teatralnego Krak Art. z Krakowa. Publiczność dopisała wypełniając do ostatniego miejsca salę widowiskową, a na scenie można było zobaczyć fajną scenografię i grających wyśmienicie aktorów. Tradycyjnie dzieci zostały wciągnięte do wspólnej zabawy na scenie. Bajka przeniosła widzów w magiczny zimny świat lodu i śniegu, ale uczy najmłodszych że prawdziwa miłość potrafi roztopić lód w sercu i dać nam wiarę na lepsze jutro.

 

ZAPOWIEDZI IMPREZ KOKiS: 

KOLNEŃSKIE DZIEWCZYNY

Z PLUSEM koldz

ORKIESTRA I MAŻORETKI

            MAŻORETKI

MAŻORETKI FOTO

 

 

  MIEJSKA ORKIESTRA DĘTA

orkiestra

Modernizacja Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu

 

Modernizacja Kolneńskiego

Ośrodka Kultury i Sportu

Galeria Foto.

1. Zarząd Województwa ...czytaj

 

Obejrzyj nasze nagrania!
KOKiS YouTube

 

Wyszukaj w serwisie...

Kliknij...


Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 
Odsłon : 1035534

BIP KOKiS

 BIP