plus minus gleich

logo kokis


06
sierpnia
2020

Zapraszamy

Email Drukuj PDF

 
03
sierpnia
2020

Lipiec z kulturą

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

W miesiącu lipcu dzieci uczestniczyły w zajęciach plastycznych, organizowanych przez Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. Na spotkaniach z plastyką można było spróbować swoich sił w szkicowaniu, wykonaniu własnej bransoletki ze sznurka, czy pracy z masą plastyczną. Dobra zabawa w każdy wtorek lipca, która towarzyszyła zajęciom plastycznym to jedna z wielu form spędzenia wolnego czasu jakie przygotował KOKiS dla naszych najmłodszych mieszkańców w okresie wakacji. Dodatkowo w tym miesiącu dzieci i młodzież uczestniczyli w mini warsztatach fotograficznych pn. „Bezkrwawe Łowy”, które w plenerze prowadził Pan Sylwester Nicewicz. Zainteresowaniem cieszyły się również zajęcia ruchowe „Wakacyjny Aerobik” na sali baletowej , gdzie przy dobrej muzyce dzieci i dorośli kształtowali swoje umiejętności taneczne. Zapraszamy w sierpniu do skorzystania z naszych innych propozycji zajęć kulturalno- sportowych.

 
31
lipca
2020

Letnie Kino Plenerowe

Email Drukuj PDF

30 lipca na placu Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu miłośnicy dziesiątej muzy miło spędzali czas w Letnim Kinie Plenerowym. W tym dniu dodatkową atrakcją na placu było płonące ognisko, przy którym uczestnicy plenerowego kina mogli upiec sobie przysmaki na ogniu. Ciepła herbata i kawa, kiełbasa z ogniska, dobry film wszystko złożyło się na miły rodzinny klimat tego wieczoru. Zapraszamy wszystkich miłośników tej formy wypoczynku już we wrześniu br.

Więcej…
 
27
lipca
2020

Otwarty Turniej Plażowej Piłki Siatkowej

Email Drukuj PDF

REGULAMIN

„Otwarty Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Kolno”

Więcej…
 
17
lipca
2020

"Pippi Skarpetka" wakacyjnie w KOKiS

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

16 lipca w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu, wystąpił Teatr Krak - Art z Krakowa, z przedstawieniem pt. "Pippi Skarpetka". Tym razem dzieci zobaczyły opowieść o dziewczynce, która mieszka sama w willi Pięknotka, wraz ze swoją małpką i koniem w kropki. Pippi wychowuje się bez rodziców, nie chodzi też do szkoły i na dodatek w nosie ma wszelkie zasady bezpieczeństwa, przez co w rezultacie wciąż wpada w jakieś tarapaty. „Pippi Skarpetka” to nie tylko zabawna historia, ale również ważna lekcja na temat znaków drogowych, oraz podstawowych zasad ruchu drogowego, czy ogólnego zachowania. Dzieciaczki czynnie uczestniczyły w przedstawieniu i wraz z aktorami świetnie się bawiły. Oczywiście nie wspólnie na scenie jak to bywało w innych przedstawieniach artystów z Krakowa, ale tym razem ze swoich miejsc klaszcząc i odpowiadając na pytania.

 

Wyszukaj w serwisie...

Kliknij...


Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 94 gości 
Odsłon : 1106165

BIP KOKiS

 BIP