plus minus gleich

logo kokis


11
maja
2021

Punkt Szczepień Powszechnych w Kolnie

Email Drukuj PDF

Informujemy, że 12 maja br. zostanie uruchomiony Punkt Szczepień Powszechnych przeciw COVID-19 w Hali Sportowej KOKiS w Kolnie, zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Kolnie, Urząd Miasta Kolno oraz Szpital Ogólny w Kolnie. Zapisywać się tam można będzie pod numerem 989. Na najbliższy tydzień przygotowanych jest około dwustu miejsc, a na kolejne 3 tygodnie nawet około tysiąca. Jeśli ktoś jest zdecydowany, co do zaszczepienia się i chciałby wykonać to jak najwcześniej, na infolinii 989 umówi dla siebie najszybszy termin.

 

 

 

 

 
10
maja
2021

Informacja- Wynajem powierzchni pod działalność

Email Drukuj PDF

Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza do składania
ofert na wynajem powierzchni pod działalność gospodarczą.
Pomieszczenie po lokalu gastronomicznym, znajduje się w
holu głównym w budynku KOKiS przy ul. M. Dąbrowskiej 4
w Kolnie ( obiekty sportowe ) więcej: kliknij tu

Więcej informacji pod numerem tel. 602 112 424

 
07
maja
2021

Darmowe maseczki dla mieszkańców Kolna

Email Drukuj PDF

W piątek 7 maja 2021 r. miasto Kolno rusza z akcją dystrybucji jednorazowych maseczek ochronnych dla wszystkich mieszkańców.

Miasto otrzymało je z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych. Do rozdania jest 39 tys. bezpłatnych maseczek, które będą rozdysponowane w wyznaczonych miejscach i określonych godzinach. Każdemu mieszkańcowi będzie przysługiwało po cztery maseczki. Na terenie miasta będzie działało 10 punktów dystrybucji maseczek (8 stacjonarnych i 2 mobilne), skąd mieszkańcy mogą wygodnie i w dogodnym dla siebie terminie odebrać maseczki. Akcja dystrybucyjna potrwa dwa tygodnie oprócz sobót i niedziel.

Więcej…
 
06
maja
2021

Koncert „Nasza Osiecka”2021

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

2 maja o godzinie 18.00 odbyła się premiera koncertu „Nasza Osiecka”. Wydarzenie to emitowane było ze sceny widowiskowej Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu podczas majówki. Młodzież z zespołu Dziecięcy Teatr Muzyczny KOKiS przygotowała wraz z instruktorami Anną i Pawłem Podeszwik 16 utworów autorstwa znanej polskiej poetki Agnieszki Osieckiej. Nie była to pierwsza odsłona koncertu. To już po raz czwarty wokaliści z KOKiS-u stanęli przed wyzwaniem zmierzenia się z tak wartościowym i zarazem trudnym materiałem literacko-wykonawczym. Agnieszka Osiecka byłą autorką ponad dwustu tysięcy tekstów piosenek, skeczy oraz utworów scenicznych. Jej utwory zajęły trwałe miejsce w historii polskiej muzyki rozrywkowej i weszły do repertuary popularnych polskich wykonawców m.in. Edyty Geppert, Maryli Rodowicz, Violetty Villas, Sławy Przybylskiej, Ewy Bem, Katarzyny Groniec czy zespołu Skaldowie. Utwory zna i wciąż śpiewa cała Polska. Podczas koncertu można usłyszeć utwory takie jak Okularnicy, Miłość w Portofino, Nie żałuję, Siedzieliśmy jak w kinie, Tango Tandress ,ale także te mniej znane Mechaniczna lalka, Siedzę w Mławie, Czarne Perfumy czy Chłopak z drewna. Obecnie organizowane są festiwale, przeglądy oraz spektakle w których twórczość Agnieszki Osieckiej jest kultywowana przez wykonawców ,twórców oraz publiczność (wymagającą!).

Więcej…
 
06
maja
2021

Komunikat- Obiekty Sportwe KOKiS

Email Drukuj PDF

 

Więcej…
 
28
kwietnia
2021

KOKiS ZAPRASZA

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

 

 

 

Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu serdecznie zaprasza na wystawę poświęconą życiu i twórczości Agnieszki Osieckiej. Znanej wszystkim poetki, pisarki, dziennikarki, autorki tekstów piosenek. Wystawa jest połączona z koncertem pt. „Nasza Osiecka”, który będziemy mogli obejrzeć online 2 maja o godz. 18:00. Link do koncertu już wkrótce na naszej stronie.

Serdecznie zapraszamy. Link do Koncertu: https://www.youtube.com/watch?v=yAu-CrdAitQ

 
27
kwietnia
2021

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA MŁODZIKÓW W TENISIE STOŁOWYM

Email Drukuj PDF

W dniach 24 i 25.04.2021r. w hali sportowej SP 49 w Białymstoku najmłodsi zawodnicy województwa podlaskiego rywalizowali o tytuły mistrzów w turniejach gry pojedynczej, deblowej i drużynowej. Aleks Prusinowski i Cezary Chutkowski – licencjonowani zawodnicy Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu jako nieliczni zawodnicy spoza białostockich klubów województwa reprezentowali miasto Kolno w turnieju rangi mistrzowskiej. W turnieju gry pojedynczej Aleks Prusinowski rozegrał pięć pojedynków z których trzy wygrał i dwa przegrał i ostatecznie wywalczył 7 miejsce. Cezary Chutkowski zaliczył dwa zwycięstwa i wywalczył miejsce IX .

W turnieju o drużynowe mistrzostwo województwa zawodnicy KOKiS w składzie Chutkowski & Prusinowski wywalczyli miejsce V i był to historyczny start najmłodszych zawodników z Kolna w tej rangi i szczebla turnieju tenisa stołowego. W mistrzostwach uczestniczyło 27 młodzików, spośród których to członkowie klubów białostockich, z którymi Prusinowski i Chutkowski prowadzili zacięte pojedynki lecz do zwycięstw brakuje doświadczenia startowego w turniejach tenisa stołowego na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim.

 
17
marca
2021

Walentynki i Dzień Kobiet w KOKiS

Email Drukuj PDF

Walentynki i Dzień Kobiet to doskonała okazja do świętowania. W tym roku chociaż nie w standardowej formie instruktorzy KOKiS, wraz z wybranymi młodymi wokalistami oraz recytatorami, zorganizowali dwa koncerty online. Z okazji Walentynek wybrzmiał ,,Koncert o Miłości'', którego premiera odbyła się 14 lutego o godzinie 17.00 oraz Koncert z okazji Dnia Kobiet, który można było obejrzeć w sieci po raz pierwszy dnia 7 marca.

Więcej…
 
08
marca
2021

Młode artystki z KOKiS nagrodzone

Email Drukuj PDF

Amelia Szymańska , Julia Rydelek oraz Anna Wróblewska nagrodzone w kategorii

PIOSENKA AKTORSKA !!!

W sobotę ogłoszono wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego im.Hanki Bielickiej pt."Radość spod kapelusza" 2021 online. Konkurs jest wyzwaniem zarówno dla artystów jak i instruktorów. Wymagającą i profesjonalną komisję niełatwo zaskoczyć. Przewodniczącym Jury jest profesor Jan Zdziarski- specjalista kultury mowy i wykładowca Akademii Teatralnej im.Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Nie wystarczy tylko ładnie zaśpiewać.

Więcej…
 
04
marca
2021

MISTRZOSTWA KOLNA W PŁYWANIU

Email Drukuj PDF

REGULAMIN INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW KOLNA W PŁYWANIU

 

Więcej…
 
15
lutego
2021

Konkurs Recytatorski " Miłość jest wszędzie"

Email Drukuj PDF

Link: kliknij tu

Protokół z obrad jury konkursu recytatorskiego „Miłość jest wszędzie”, organizowanego przez Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. Jury w składzie: Alicja Odachowska, Edyta Kulczewska i Irena Gołębiewska. Po wysłuchaniu wszystkich nagrań nadesłanych na konkurs, postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia dla następujących osób w IV kategoriach wiekowych.

Więcej…
 

Wyszukaj w serwisie...

Kliknij...


Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 
Odsłon : 1245832

BIP KOKiS

 BIP