plus minus gleich

logo kokis


19
marca
2021

Komunikat- Obiekty Sportwe KOKiS

Email Drukuj PDF

Rada Ministrów podjęła decyzję o wprowadzeniu rozszerzonych zasad bezpieczeństwa w całej Polsce. Zasady wprowadzone zostaną od soboty 20 marca i obowiązywać będą do 20 kwietnia. Dotyczą one także obiektów sportowych oraz organizacji wydarzeń sportowo-rekreacyjnych.

Od 20 marca do 20 kwietnia swoją działalność muszą zawiesić m.in. baseny za wyjątkiem basenów w podmiotach wykonujących działalność leczniczą i dla członków kadry narodowej. Obiekty sportowe, które mogą działać wyłącznie na potrzeby sportu zawodowego i bez udziału publiczności.

Oznacza to, że od soboty 20 marca do 20 kwietnia włącznie, nieczynne będą obiekty administrowane przez Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu:

  • Kryta Pływalnia
  • Hala Sportowa
  • Boiska Sportowe

Źródło: gov.pl

 

 
17
marca
2021

Walentynki i Dzień Kobiet w KOKiS

Email Drukuj PDF

Walentynki i Dzień Kobiet to doskonała okazja do świętowania. W tym roku chociaż nie w standardowej formie instruktorzy KOKiS, wraz z wybranymi młodymi wokalistami oraz recytatorami, zorganizowali dwa koncerty online. Z okazji Walentynek wybrzmiał ,,Koncert o Miłości'', którego premiera odbyła się 14 lutego o godzinie 17.00 oraz Koncert z okazji Dnia Kobiet, który można było obejrzeć w sieci po raz pierwszy dnia 7 marca.

Więcej…
 
08
marca
2021

Młode artystki z KOKiS nagrodzone

Email Drukuj PDF

Amelia Szymańska , Julia Rydelek oraz Anna Wróblewska nagrodzone w kategorii

PIOSENKA AKTORSKA !!!

W sobotę ogłoszono wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego im.Hanki Bielickiej pt."Radość spod kapelusza" 2021 online. Konkurs jest wyzwaniem zarówno dla artystów jak i instruktorów. Wymagającą i profesjonalną komisję niełatwo zaskoczyć. Przewodniczącym Jury jest profesor Jan Zdziarski- specjalista kultury mowy i wykładowca Akademii Teatralnej im.Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Nie wystarczy tylko ładnie zaśpiewać.

Więcej…
 
04
marca
2021

MISTRZOSTWA KOLNA W PŁYWANIU

Email Drukuj PDF

REGULAMIN INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW KOLNA W PŁYWANIU

 

Więcej…
 
15
lutego
2021

Konkurs Recytatorski " Miłość jest wszędzie"

Email Drukuj PDF

Link: kliknij tu

Protokół z obrad jury konkursu recytatorskiego „Miłość jest wszędzie”, organizowanego przez Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. Jury w składzie: Alicja Odachowska, Edyta Kulczewska i Irena Gołębiewska. Po wysłuchaniu wszystkich nagrań nadesłanych na konkurs, postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia dla następujących osób w IV kategoriach wiekowych.

Więcej…
 
14
lutego
2021

Wystawa pokonkursowa

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

Już można oglądać wystawę pokonkursową pn. "Pejzaż Zimowy" w Kolneńskim Ośrodka Kultury i Sportu. Ciekawe pełne ekspresji prace dzieci rozweselają galerię w holu naszego budynku, swoimi kolorami nawiązując do scenerii zimowych krajobrazów, którymi wyjątkowo w tym roku obdarzyła nas natura. Wystawa prezentuje prace, które zostały nadesłane z terenu naszego powiatu. Nasi mali artyści za pomocą kredek, farb czy innych środków sztuki plastycznej, wyrazili w swoich pracach głębię i piękno zimy. Twórczość plastyczna to ważny element ogólnego rozwoju naszych najmłodszych miłośników malarstwa, szczególnie w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Wyjątkową wystawę można oglądać do marca br.
Zapraszamy!

 

 
12
lutego
2021

Wyniki konkursu Piosenki Bajkowej 2021

Email Drukuj PDF

LINK KLIKNIJ TU

Protokół z obrad Jury Konkursu

Jury w składzie: Mariusz Trupacz, Emilia Orzołek, Rafał Orzołek po wysłuchaniu prezentacji 19 uczestników postanowiło przyznać następujące miejsca oraz wyróżnienia:

Więcej…
 
10
lutego
2021

Wyniki konkursu plastycznego

Email Drukuj PDF

Jury po obejrzeniu wszystkich prac nadesłanych na konkurs plastyczny pn. ”Pejzaż Zimowy”, postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia dla następujących osób w trzech kategoriach wiekowych.

Więcej…
 
23
grudnia
2020

KOKiS Zaprasza

Email Drukuj PDF

https://youtu.be/tE-jNJKyCww

Pierwszy odcinek z serii ŚWIĄTECZNE OPOWIADANIA PRZY STOLIKU. Życzymy państwu miłego, radosnego odbioru.

https://www.youtube.com/watch?v=YW0_IU1UtZk
Drugi odcinek z cyklu ŚWIĄTECZNE OPOWIADANIE PRZY STOLIKU zrealizowanego w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu

Więcej…
 
22
grudnia
2020

Kolneńskie Dziewczyny z Plusem

Email Drukuj PDF

Zapraszamy na kolejną muzyczną niespodziankę, tym razem od zespołu Kolneńskie Dziewczyny z Plusem. Nie mogąc spotkać się z państwem na żywo w tym trudnym dla wszystkich okresie, nasz zespół postanowił zagościć w waszych domach z kolędą"Lulaj Go Matko Lulaj". Życzymy wszystkim naszym odbiorcom zdrowia, pogody ducha, miłych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku 2021.

Słuchaj

 

Wyszukaj w serwisie...

Kliknij...


Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 
Odsłon : 1232033

BIP KOKiS

 BIP