plus minus gleich

logo kokisROLkoMiX z KOKiS –em

Email Drukuj

Galeria Foto.

Na kolneńskim skate parku 13 września w piątek odbyły się zawody ROLkoMIX zorganizowane przez KOKiS. Ze względów technicznych i warunków pogodowych sędziowie zawodów ograniczyli konkurencje do jazdy na hulajnodze i rolkach. W kategorii hulajnoga wystartowali sami chłopcy a w rolkach dziewczęta. Zawodom towarzyszył gorący doping dużej liczby zebranych kibiców, sympatyków powyższych konkurencji .

 

 

 

 

 

 

Po jazdach pokazowych na niezłym poziomie technicznym z wykorzystaniem zainstalowanych urządzeń na skate parku, najlepszymi w kategorii hulajnogi okazali się :

I. Patryk Chrzanowski

II. Szymon Moroń

III. Szymon Kleczyński

W kategorii skating ( rolki ) w gronie dziewczyn zwyciężyły:

I. Zuzanna Chutkowska

II. Wiktoria Chutkowska

III. Oliwia Domańska

IV. Rozalia Modzelewska

Wszyscy zwycięzcy powyższych kategorii otrzymali okolicznościowe statuetki, które wręczyła dyrektor KOKiS pani Alicja Szymańska. Nad przebiegiem zawodów i ich stroną techniczną czuwały sędziny w składzie Marta Gajewska , Martyna Kozioł i Ewelina Dziekońska . Organizator dziękuję zawodnikom oraz kibicom za wsparcie i liczne aplauzy , jednocześnie przypominamy, ze jazdę na rolka będzie można doskonalić od 1 października br. na hali sportowej KOKiS we wtorki i czwartki od godz.16.00 do 17.00. Zapraszamy.