plus minus gleich

logo kokis



Mistrzostwa Kolna w pływaniu -2020 r.

Email Drukuj

Galeria Foto.

W minioną niedzielę 9 lutego br. w krytej pływalni KOKiS, po raz kolejny zostały rozegrane Mistrzostwa Kolna w Pływaniu. Do zawodów stanęło ponad 100 zawodników z Kolna i powiatu kolneńskiego oraz zorganizowane grupy uczestników ze szkół z Łomży i Pisza, jak również zawodnicy indywidualni, którzy chcieli sprawdzić swoje umiejętności pływackie z innymi startującymi. Była też to okazja do startu i zmierzenia się z rówieśnikami w zawodach dla najmłodszych adeptów szkółek pływackich KOKiS. Zawodnicy startowali w 9 kategoriach oddzielnie chłopcy i dziewczęta. Dekoracji zwycięzców poszczególnych kategorii dokonali dyrektor KOKiS Alicja Szymańska, oraz Zbigniew Bohuszko sędzia główny zawodów. Organizatorzy dziękują nauczycielom lokalnych szkół za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu zawodów pływackich.

 

Klasyfikacja zawodników w poszczególnych kategoriach i stylach:

 

I klasa styl dowolny (dziewczęta)

I Wiktoria Rybakiewicz (I Klasa Łomża) czas 24,62

II Zuzanna Piaścik ( I Klasa Nowogród) czas 27,70

III Jaśmina Duda ( 1 Klasa Kolno) czas 33,21

III Góralczyk Róża ( I Klasa Łomża) czas 33,42

I klasa styl dowolny (chłopcy)

I Ksawery Brzeziński ( I klasa Łomża) czas 28,25

II Antonii Zieliński ( I Klasa Łomża) czas 28,74

III Filip Greloch ( I klasa Łomża) czas 29,00

II klasa styl dowolny (dziewczęta)

I Lena Łagodzińska ( Pisz) czas 19,23

II Victoria Wolińska (Łomża) czas 23,71

III Olga Zajkowska (Łomża) czas 24,38

II klasa styl dowolny (chłopcy)

I Dawid Domaszewski (Łomża) czas 20,73

II Oliwier Hures ( Podgórze) czas 21,35

III Kornel Cudnik (Kolno) czas 22,65

III Klasa styl dowolny (dziewczęta)

I Karina Kopańczyk (Łomża) czas 19,56

II Weronika Kowalczyk (Kolno) czas 20,38

III Weronika Mogielnicka (Łomża) czas 21,26

III Klasa styl grzbietowy (dziewczęta)

I Karina Kopańczyk (Łomża) czas 21,08

II Weronika Kowalczyk (Kolno) czas 22,19

III Weronika Mogielnicka (Łomża) czas 22,89

III klasa styl dowolny (chłopcy)

I Bartosz Włodkowski ( Warszawa ) czas 15,72

II Igor Prosiński (Łomża) czas 18,82

III Jakub Kotowski (Łomża) czas 18,94

III klasa styl grzbietowy (chłopcy)

I Bartosz Włodkowski (Warszawa ) czas 18,86

II Igor Prosiński (Łomża) czas 22,93

III Adam Aliński (Łomża) czas 24,95

IV klasa styl dowolny (dziewczęta)

I Kaja Kurpiewska (Łomża) czas 37.28

II Karolina Nicewicz (Leman) czas 1,16

IV klasa styl grzbietowy (dziewczęta)

I Kaja Kurpiewska (Łomża) czas 41.41

II Karolina Nicewicz (Leman) czas 1,06,47

IV klasa styl dowolny (chłopcy)

I Filip Rudczyk (Łomża) czas 36,71

II Oliwier Modzelewski (Łomża) czas 42,65

IV klasa styl grzbietowy (chłopcy)

I Filip Rudczyk (Łomża) czas 41,67

II Oliwier Modzelewski (Łomża) czas 44,21

V klasa styl dowolny (dziewczęta)

I Maja Dużyńska (Łomża) czas , 36,97

II Łucja Lutrzykowska ( Kąty) czas 37,02

III Patrycja Antosiuk (Łomża) czas 38,06

V klasa styl grzbietowy (dziewczęta)

I Maja Dużyńska (Łomża) czas 40,97

II Łucja Lutrzykowska (Kąty) czas 41,61

III Patrycja Antosiuk (Łomża) czas 42,97

V klasa styl dowolny ( chłopcy)

I Igor Darmetko (Łomża) czas 37,02

II Igor Kowalczyk (Kolno) czas 56,96

III Mateusz Socik (Kolno) czas 58,20

V klasa styl grzbietowy (chłopcy)

I Igor Darmetko (Łomża) czas 41,28

II Mateusz Socik (Kolno) czas 57,33

III Karol Kulczewski (Kolno) 1,12,14

VI , VII , VIII klasa styl dowolny (dziewczęta)

I Zuzanna Balicka (Łomża) czas 36,79

II Alicja Kowalczyk (Kolno) czas 37,86

III Judyta Szyperek (Kolno) czas 43,62

VI , VII , VIII klasa styl grzbietowy (dziewczęta)

I Anna Czerwińska ( Łomża) czas 41,06

II Magda Jermielity (Łomża) czas 45,25

III Alicja Kowalczyk (Kolno) czas 48,36

VI , VII , VIII klasa styl klasyczny (dziewczęta)

I Zuzanna Balicka (Łomża) czas 43,11

II Anna Czerwińska (Łomża) czas 43,34

III Weronika Nerko (Czerwone) czas 1,00,00

VI , VII , VIII klasa styl dowolny (chłopcy)

I Adrian Malinowski (Pisz) czas 28,98

II Dominik Skawski (Łomża) czas 30,14

III Maciej Bagiński (Kolno) czas 36,44

VI , VII , VIII klasa styl grzbietowy (chłopcy)

I Dominik Skawski (Łomża) czas 37,93

II Patryk Chrzanowski (Kolno) czas 45,04

III Szymon Dębski (Łomża) czas 45,17

VI , VII , VIII klasa styl klasyczny (chłopcy)

I Tobiasz Kowalewski ( Kolno) czas 34,36

II Michał Mikucki (Turośl) czas 1,24,00

III Marcin Zabielski (Konopki Monety) 1,46,38

OPEN kobiety –styl klasyczny

I Marta Gajewska ( Kolno) czas 54,49

OPEN Mężczyźni - styl dowolny

I Maciej Banach (Kolno ) czas 29,43

II Adam Prusinowski (Kolno) czas 32,32

III Ireneusz Malinowski (Pisz) 34,24

OPEN Mężczyźni - styl klasyczny

I Maciej Banach (Kolno) czas 36,91

II Ireneusz Malinowski (Pisz) czas 40,77