plus minus gleich

logo kokis


Plastyka

Patrz Człowiek w KOKiS

Email Drukuj

patrzmalowanie

 „Patrz Człowiek” to projekt realizowany przez Departament Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, a dofinansowany jest przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych ph. „Patrz Człowiek”. W realizacji uczestniczą cztery miasta naszego regionu:Ciechanowiec, Knyszyn, Kolno i Orsza w których to odbywają się wystawy tematyczne oraz działania artystyczne na rzecz integracji i poszanowania wartości drugiego człowieka. W Kolnie, działania te rozpoczęliśmy w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu, wystawą pani Małgorzaty Józefowicz. Artystka obecnie prowadzi warsztaty dla wszystkich tych, którzy nie boją się nowych wyzwań w sztuce. Każdy z mieszkańców miasta ma okazję wziąć udział w malowaniu otaczającego nas świata. Potrzeba tylko dobrych chęci i pozytywnego patrzenia na drugiego człowieka. Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu pragnie zachęcić państwa w różnym wieku do czynnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. 

logotypMSZ A kolormaly

plak1 Galeria Foto. 

Projekt współfinansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

 

Zdjęcia z pokonkursowej wystawy prac "Nasza Najjaśniejsza"

Email Drukuj

Zapraszamy do obejrzenia fotografii prac plastycznych zgłoszonych w konkursie "Nasza Najjaśniejsza" - link do internetowej galerii zdjęć.

Prace można oglądać na pokonkursowej wystawie otwartej w dniu dzisiejszym w holu siedziby głównej KOKiS (ul. M.Konopnickiej 4).

 

Konkurs plastyczny "Wielkanocne Rozmaitości"

Email Drukuj

 

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Wielkanocne Rozmaitości” organizowanego przez Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. XVII edycja konkursu zgromadziła ponad 100 prac, które już od 31 marca można zobaczyć w pokoju klubowym ośrodka przy ul. M. Konopnickiej 4 . Konkurs ma na celu propagowanie wśród dzieci i młodzieży dziedzin sztuki oraz pielęgnowanie tradycji ludowej. Tradycyjnie komisja nie przyznaje miejsc w konkursie, a jedyne wyróżnienia. Dlatego każdy artysta powinien czuć się jak zdobywca pierwszego miejsca.

  Galeria Foto.

 

Więcej…
 

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

Email Drukuj

konkurs kartka bozonarodzeniowa

Rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Plastycznego pt. " Kartka Bożonarodzeniowa" organizowanego przez Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu.

 

 

Więcej…
 

"Wielkanocne Rozmaitości" - wyniki konkursu i otwarcie wystawy pokonkursowej

Email Drukuj

Zapraszamy do obejrzenia wystawy pokonkursowej prac zgłoszonych do konkursu plastycznego pt. "Wielkanocne Rozmaitości". Wystawę można oglądać codziennie od poniedziałku do piątku już od godziny 08:00. Prace zostały wystawione w Pokoju Klubowym Ośrodka (ul. M.Konopnickiej 4, I. piętro). Zachęcamy także do obejrzenia fotografii z wystawy - link do galerii zdjęć. Na wystawie prezentowanych jest łącznie 109 prac plastycznych, spośród których Jury w składzie: Robert Zieliński, Marta Uliszewska oraz Bogumiła Ranik postanowiło przyznać wyróżnienia w trzech różnych kategoriach następującym osobom:

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2