plus minus gleich

logo kokis


Dział Kultury KOKiS

Walentynki i Dzień Kobiet w KOKiS

Email Drukuj PDF

Walentynki i Dzień Kobiet to doskonała okazja do świętowania. W tym roku chociaż nie w standardowej formie instruktorzy KOKiS, wraz z wybranymi młodymi wokalistami oraz recytatorami, zorganizowali dwa koncerty online. Z okazji Walentynek wybrzmiał ,,Koncert o Miłości'', którego premiera odbyła się 14 lutego o godzinie 17.00 oraz Koncert z okazji Dnia Kobiet, który można było obejrzeć w sieci po raz pierwszy dnia 7 marca.

Więcej…
 

Młode artystki z KOKiS nagrodzone

Email Drukuj PDF

Amelia Szymańska , Julia Rydelek oraz Anna Wróblewska nagrodzone w kategorii

PIOSENKA AKTORSKA !!!

W sobotę ogłoszono wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego im.Hanki Bielickiej pt."Radość spod kapelusza" 2021 online. Konkurs jest wyzwaniem zarówno dla artystów jak i instruktorów. Wymagającą i profesjonalną komisję niełatwo zaskoczyć. Przewodniczącym Jury jest profesor Jan Zdziarski- specjalista kultury mowy i wykładowca Akademii Teatralnej im.Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Nie wystarczy tylko ładnie zaśpiewać.

Więcej…
 

Konkurs Recytatorski " Miłość jest wszędzie"

Email Drukuj PDF

Link: kliknij tu

Protokół z obrad jury konkursu recytatorskiego „Miłość jest wszędzie”, organizowanego przez Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. Jury w składzie: Alicja Odachowska, Edyta Kulczewska i Irena Gołębiewska. Po wysłuchaniu wszystkich nagrań nadesłanych na konkurs, postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia dla następujących osób w IV kategoriach wiekowych.

Więcej…
 

Wystawa pokonkursowa

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

Już można oglądać wystawę pokonkursową pn. "Pejzaż Zimowy" w Kolneńskim Ośrodka Kultury i Sportu. Ciekawe pełne ekspresji prace dzieci rozweselają galerię w holu naszego budynku, swoimi kolorami nawiązując do scenerii zimowych krajobrazów, którymi wyjątkowo w tym roku obdarzyła nas natura. Wystawa prezentuje prace, które zostały nadesłane z terenu naszego powiatu. Nasi mali artyści za pomocą kredek, farb czy innych środków sztuki plastycznej, wyrazili w swoich pracach głębię i piękno zimy. Twórczość plastyczna to ważny element ogólnego rozwoju naszych najmłodszych miłośników malarstwa, szczególnie w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Wyjątkową wystawę można oglądać do marca br.
Zapraszamy!

 

 

Wyniki konkursu Piosenki Bajkowej 2021

Email Drukuj PDF

LINK KLIKNIJ TU

Protokół z obrad Jury Konkursu

Jury w składzie: Mariusz Trupacz, Emilia Orzołek, Rafał Orzołek po wysłuchaniu prezentacji 19 uczestników postanowiło przyznać następujące miejsca oraz wyróżnienia:

Więcej…
 

Wyniki konkursu plastycznego

Email Drukuj PDF

Jury po obejrzeniu wszystkich prac nadesłanych na konkurs plastyczny pn. ”Pejzaż Zimowy”, postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia dla następujących osób w trzech kategoriach wiekowych.

Więcej…
 

KOKiS Zaprasza

Email Drukuj PDF

https://youtu.be/tE-jNJKyCww

Pierwszy odcinek z serii ŚWIĄTECZNE OPOWIADANIA PRZY STOLIKU. Życzymy państwu miłego, radosnego odbioru.

https://www.youtube.com/watch?v=YW0_IU1UtZk
Drugi odcinek z cyklu ŚWIĄTECZNE OPOWIADANIE PRZY STOLIKU zrealizowanego w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu

Więcej…
 

Kolneńskie Dziewczyny z Plusem

Email Drukuj PDF

Zapraszamy na kolejną muzyczną niespodziankę, tym razem od zespołu Kolneńskie Dziewczyny z Plusem. Nie mogąc spotkać się z państwem na żywo w tym trudnym dla wszystkich okresie, nasz zespół postanowił zagościć w waszych domach z kolędą"Lulaj Go Matko Lulaj". Życzymy wszystkim naszym odbiorcom zdrowia, pogody ducha, miłych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku 2021.

Słuchaj

 

Wyniki konkursu Recytatorskiego „Słowem wymaluje Święta”

Email Drukuj PDF

21 grudnia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu recytatorskiego pn. „ Słowem wymaluję Święta”. Organizatorem którego był Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. Nietypowo z uwagi na pandemię i obostrzenia z tym związane, konkursowe nagrania można było obejrzeć na portalach internetowych naszego ośrodka. Celem konkursu było rozwijanie zdolności krasomówczych oraz umiejętności artystycznych dzieci i młodzieży. Jury konkursu w składzie: Beata Boć, Krzysztof Broda – Żurawski i Irena Gołębiewska po wysłuchaniu wszystkich nagrań postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Więcej…
 

XIV Konkursu Kolęd i Pastorałek o „Kryształowego Aniołka”

Email Drukuj PDF

Miło jest nam poinformować państwa o wynikach XIV Konkursu Kolęd i Pastorałek o „Kryształowego Aniołka” , organizowanego Przez Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. Niezależne jury w składzie: Katarzyna Walczak, Katarzyna Kurdej- Mania i Krzysztof Broda- Żurawski, po wysłuchaniu wszystkich nadesłanych utworów, postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>