plus minus gleich

logo kokis


Dział Sportu KOKiS

Komunikat- Obiekty Sportwe KOKiS

Email Drukuj

Rada Ministrów podjęła decyzję o wprowadzeniu rozszerzonych zasad bezpieczeństwa w całej Polsce. Zasady wprowadzone zostaną od soboty 20 marca i obowiązywać będą do 20 kwietnia. Dotyczą one także obiektów sportowych oraz organizacji wydarzeń sportowo-rekreacyjnych.

Od 20 marca do 20 kwietnia swoją działalność muszą zawiesić m.in. baseny za wyjątkiem basenów w podmiotach wykonujących działalność leczniczą i dla członków kadry narodowej. Obiekty sportowe, które mogą działać wyłącznie na potrzeby sportu zawodowego i bez udziału publiczności.

Oznacza to, że od soboty 20 marca do 20 kwietnia włącznie, nieczynne będą obiekty administrowane przez Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu:

  • Kryta Pływalnia
  • Hala Sportowa
  • Boiska Sportowe

Źródło: gov.pl

 

 

MISTRZOSTWA KOLNA W PŁYWANIU

Email Drukuj

REGULAMIN INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW KOLNA W PŁYWANIU

 

Więcej…
 

I Grand Prix Województwa żaków w tenisie stołowym

Email Drukuj

W ramach rozgrywek indywidualnych POZTS w Białymstoku w sezonie 2020/21 w Dobrzyniewie Dużym 12.12.2020r, najmłodsi adepci tenisa stołowego województwa podlaskiego rywalizowali w turnieju klasyfikacyjnym z cyklu Grand Prix. Aleks Prusinowski – zawodnik KOKiS Kolno w gronie 20 startujących zawodników wywalczył 5 miejsce. Kolnianin jako turniejowa 2 minimalnie przegrał w walce o finał 2-3 z Sokołowskim i w grze o 3 miejsce 2-3 z Bujnowskim– zawodnikami białostockiej Ósemki. Trudna jest jednak rywalizacja z grupą zawodników klubowych, którzy na co dzień mają do dyspozycji własną salę sportową i w grupie treningowej jest kilku zawodników prezentujących wysoki poziom gry. Aleks z turnieju na turniej gra coraz lepiej i brakuje tylko rywalizacji z zawodnikami grającymi różnym sprzętem, a głównie okładzinami czopowymi i na tym turnieju tego doświadczył. Jest to początek sezonu i kariery zawodniczej tego zawodnika i można tylko oczekiwać coraz lepszych startów i prawidłowego rozwoju sportowego.

 

Wieczorny Turniej „Jupiter”

Email Drukuj

Galeria Foto.

Wieczorem 18 września na sztucznej murawie stadionu miejskiego w Kolnie, rozpoczęły się rozgrywki w piłkę nożną w kategorii 18 +. o Puchar Burmistrza Miasta Kolna. W rozgrywkach zagrały cztery drużyny tj. LZS Team, Trzynasty, Drewniaki i Teletubisie. Zawodnicy zagrali w systemie „każdy z każdym”. Pomimo dotkliwego chłodu atmosfera na boisku była gorąca, a o końcowej klasyfikacji turnieju zadecydowała 1 bramka. Po rozegraniu wszystkich spotkań najlepszą okazała się drużyna LZS TTEAM , drugiej pozycji uplasowali się DREWNIAKI, a trzecie miejsce zajął TRYNASTY. Dużą niespodzianką rozgrywek była wysoka wygrana LZS-u z Drewniakami (6:3). Organizator bardzo dziękuje zawodnikom za świetne mecze, grę fair play, oraz gratuluje wytrwałości i kondycji. Mamy nadzieję, że w następnym turnieju spotkamy się w większym gronie. Puchary kapitanom drużyn wręczyła pani dyrektor KOKiS Alicja Szymańska.

 

Mistrzostwa województwa młodzików w tenisie stołowym

Email Drukuj

Sezon rozgrywkowy w tenisie stołowym trwa od września do lipca każdego roku, jednak ze względu na pandemię mistrzostwa województwa i Polski decyzją władz PZTS w Warszawie z kwietnia i maja przesunięte zostały na nowy sezon czyli miesiące wrzesień i październik 2020r. Młodzicy i młodsi zawodnicy województwa podlaskiego 12.09.2020 r. w Dobrzyniewie Dużym walczyli o tytuły mistrzów i był to po półrocznej przerwie turniej w którym zawodnicy mogli sprawdzić swoje postępy. W mistrzostwach tych zagrał Aleks Prusinowski – zawodnik KOKiS Kolno, który posiadał licencję PZTS z ubiegłego sezonu i startował w tej kategorii wiekowej 2019/2020. W konfrontacji z zawodnikami roczników 2007-2009, Aleks mistrzostwa zakończył z bilansem 2-2 /dwa zwycięstwa i dwie porażki/, oraz XIII miejsce w klasyfikacji końcowej. Głównym celem tego startu było sprawdzenie poziomu umiejętności na szczeblu wojewódzkim z zawodnikami klubów białostockich, oraz przygotowanie do mistrzostw województwa w kategorii żaków.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 16